pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Projekt Mąż
Tytuł książki:

Projekt Mąż

Autor książki:

Aleksandra Krupa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 120x200 mm
EAN: 9788380835269
ISBN: 978-83-8083-526-9
Data: 2017-04-13
16.35  24.00  7.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Do czego posunie się kobieta, żeby zrozumieć mężczyzn?
Poznajcie historię Kiki, która chce zrozumieć mężczyzn. Żeby to zrobić, nie studiuje książek psychologicznych ani nie ogląda programów dokumentalnych, ale zakłada konto na See Me, tajemniczym portalu randkowym?
Tomek, Antek, Radek, Marek? To tylko kilka z wielu imion, których właściciele przewijają się przez karty książki i życie bohaterki. Opisywany przez Kikę świat jest niezwykle barwny, a każdy kolejny bohater zaskakuje bardziej niż jego poprzednik. Kłamstwa, które wychodzą na jaw, ludzkie problemy, którym trzeba stawić czoła? Wszystko to okraszone jest niezwykłą narracją z perspektywy bohaterki, która zwykle krótko i bez ogródek opisuje kolejne znajomości.

On był z zupełnie innej bajki, a ja nic nie mogłam mu dać. To było jak zderzenie oleju z wodą - wymieszają się na chwilę, ale po jakimś czasie i tak zostaną rozdzieleni przez niewidzialną barierę i będą istnieć osobno.

Aleksandra Krupa (ur. 28.02.1987 r. w Goleniowie) - mieszka w Darżu, w województwie zachodniopomorskim. Mama siedmioletniego Brajana. Jak sama siebie nazywa, jest poszukującym prawdy pielgrzymem, który każdego dnia zmaga się z codziennością. Praca nad książką zajęła jej dwa lata i powstała z fascynacji psychologią ludzkiego umysłu.

Książka "Projekt Mąż" - Aleksandra Krupa - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2017 r. Cena 16.35 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Aleksandra Krupa - autor m.in.:
Produkty podobne:
Masz wiadomość - okładka książki

Masz wiadomość

Agata Przybyłek
Lesbos - okładka książki

Lesbos

Renata Lis