pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
Wściekłe owce - okładka książki
Wściekłe owce pozycja dostępna
»
»
»
Prezydencki romans
książka:

Prezydencki romans

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788378186977
ISBN: 978-83-7818-697-7
Data: 2015-08-10
pozycja niedostępna

Prezydencki romans - Nicola Kraus, Emma McLaughlin - opis książki:

Miała 22 lata, ledwie trzy tygodnie wcześniej skończyła college. Sądziła, że jej życie dopiero się zaczyna. Wtedy poznała jego?
Jamie Mc Alister właśnie skończyła studia. Jedynym, na co może liczyć, jest etat w Starbucksie, niespodziewanie jednak trafia na dziesięciotygodniowy prestiżowy staż w Białym Domu. Przypadkowe spotkanie z prezydentem Gregiem Rutlandem zapoczątkowuje flirt, który jednak szybko przeradza się w coś o wiele poważniejszego. Gdy wychodzą na jaw intymne szczegóły ich związku, Jamie wraz z najbliższymi znajdzie się w ogniu wyrachowanej publicznej nagonki prowadzonej przez politycznych wrogów Grega, a być może - bez względu na łączące ich uczucie - także przez niego samego?
Przejmujący portret młodej kobiety uwikłanej w wielką politykę, gorzka satyra na tabloidyzację życia, wszystko to jednak okraszone charakterystycznym dla tandemu autorek ciętym, niepozbawionym pikanterii dowcipem.

Zmysłowa, niekiedy mroczna, skandalizująca przypowieść o tym, co może się zdarzyć, gdy za obiekt uczuć obierzesz sobie prezydenta Stanów Zjednoczonych. - "Kirkus Review"

Bezkompromisowe spojrzenie na cenę sławy. Ta pełna współczucia relacja z życia dziewczyny, która w życiu boleśnie zbłądziła, pochłonie cię w całości. - "Booklist"

Książka „Prezydencki romans” - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis.

Książka posiada 368 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Prezydencki romans"