pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Prawo cywilne. Część ogólna, prawo rzeczowe i prawo rodzinne w pytaniach...
Tytuł książki:

Prawo cywilne. Część ogólna, prawo rzeczowe i prawo rodzinne w pytaniach i odpowiedziach

Dane szczegółowe:
Wydawca: LexisNexis
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 144x205 mm
EAN: 9788327800602
ISBN: 978-83-2780-060-2
Data: 2013-10-28
pozycja niedostępna
Produkty podobne:

Prawo cywilne. Część ogólna, prawo rzeczowe i prawo rodzinne w pytaniach i odpowiedziach - Jerzy Ciszewski, Anna Stępień-Sporek - opis książki:

Wydanie 5, 2013 Niniejszy podręcznik stanowi opracowanie części ogólnej prawa cywilnego, prawa rzeczowego oraz prawa rodzinnego - w pytaniach i odpowiedziach. Forma opracowania spowodowała konieczność dokonania selekcji powyższego materiału, wybrania najważniejszych zagadnień, które zostały przedstawione w sposób syntetyczny i przejrzysty.

Książka jest skierowana przede wszystkim do studentów prawa i administracji jako wstęp do rozpoczęcia nauki prawa cywilnego albo pomoc w powtórzeniu i usystematyzowaniu zdobytych już wiadomości.

Dr hab. Jerzy Ciszewski, profesor Uniwersytetu Gdańskiego, były kierownik Katedry Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także długoletni praktyk: był sędzią, radcą prawnym i adwokatem, a obecnie wykonuje zawód notariusza. Jest autorem licznych artykułów i monografii prawniczych, specjalizuje się w prawie spółek.

Dr Anna Stępień-Sporek jest adiunktem w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także radcą prawnym. Jest autorką wielu publikacji z zakresu prawa cywilnego.

Książka „Prawo cywilne. Część ogólna, prawo rzeczowe i prawo rodzinne w pytaniach i odpowiedziach” - oprawa miękka - Wydawnictwo LexisNexis. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Jerzy Ciszewski, Anna Stępień-Sporek - autor m.in.:
Prawo rzeczowe i rodzinne. Kazusy - okładka książki
Prawo rzeczowe i rodzinne. Kazusy Anna Stępień-Sporek, Michał Wyrwiński, Piotr Zakrzewski;
Ojciec 44 - okładka książki
Ojciec 44 Jerzy Ciszewski;
Prawo cywilne. Zobowiązania i spadki. - okładka książki
Prawo cywilne. Zobowiązania i spadki. Pytania... Jerzy Ciszewski, Anna Stępień-Sporek;
Polskie prawo handlowe - okładka książki
Polskie prawo handlowe Jerzy Ciszewski, Marcin Glicz, Bartłomiej Gliniecki, Marek Machnij, Rafał Morek, Anna Stępień-Sporek;