pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Prawdziwy patriotyzm

Autor książki:

Justyna Wacławik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
EAN: 9788378293156
ISBN: 978-83-7829-315-6
Data: 2021-05-26
18.16  24.90  6.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książeczka Prawdziwy patriotyzm to siódma publikacja z serii Budowanie charakterów. Jest przeznaczona dla rodziców, dziadków lub wychowawców do wspólnego czytania z dziećmi. Celem serii jest udostępnienie opiekunom dobrego narzędzia, którym mogliby się posługiwać w procesie kształtowania silnych i zdrowych charakterów swoich dzieci. Któż z nas bowiem nie chciałby, aby jego małe obecnie pociechy były za dwadzieścia lat mądrymi, odpowiedzialnymi i troszczącymi się o innych ludźmi? A to nie dzieje się przypadkiem. Już dziś trzeba odpowiednio przygotować grunt i starannie pielęgnować wzrost, formując osobowość dziecka, by tak się stało.

Książeczka, obok pouczającej historii z życia leśnych zwierząt, zawiera przewodnik dla rodziców i wychowawców, w którym znajdą Państwo pytania nawiązujące do tekstu. Pozwolą one wytłumaczyć dziecku, czym jest patriotyzm i dlaczego trzeba bronić Ojczyzny, gdy jest zagrożona. Jeśli nasze dzieci to zrozumieją, jako dorośli ludzie wezmą odpowiedzialność za kraj i współobywateli. Zachęcamy rodziców do rozpoczęcia lektury właśnie od tych wskazówek.

Życzymy wielu pięknych chwil ze swymi dziećmi, chwil spędzonych na wspólnym czytaniu i na rozmowach, do których pretekstem staną się poszukiwania odpowiedzi na zamieszczone w książeczce pytania.

Książka "Prawdziwy patriotyzm" - Justyna Wacławik - oprawa twarda - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2021 r. Cena 18.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]