pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pozwól mi cię kochać

Autor książki:

Katarzyna Małecka

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788383204192
ISBN: 978-83-8320-419-2
Data: 2023-02-03
33.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Historia ze świata Mancuso Family!

Kiedy Gemma Salieri poznaje przystojnego Nino Bianchiego, natychmiast traci dla niego głowę. Kobieta traktuje tę relację bardzo poważnie i planuje z mężczyzną wspólną przyszłość.

Jednak szybko okazuje się, że Nino ma całkiem odmienne plany. Nie zamierza się wiązać na stałe, bardziej ceni sobie zabawę oraz niezobowiązujące relacje z kobietami. Żeby pokazać Gemmie, że ich wizja przyszłości jest zupełnie inna, posuwa się do zagrania, które łamie dziewczynie serce.

Po bolesnym rozstaniu i uleczeniu ran życie Gemmy wraca na właściwe tory. Upływ czasu pomaga kobiecie odbudować pewność siebie i przekonanie, że ma szansę na szczęście. Kiedy wszystko coraz lepiej się układa, na jej drodze ponownie staje Nino. Szybko się okazuje, że po trzech latach nie jest już tym samym bawidamkiem co kiedyś. Mężczyzna zaczyna rozumieć, jak bardzo narozrabiał i że panna Salieri to kobieta, której pragnie.

Choć Gemma nie jest już nim zainteresowana, Nino nie zamierza się poddać. Opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Pozwól mi cię kochać" - Katarzyna Małecka - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2023 r. Cena 33.73 zł. Zapraszamy na zakupy!