pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poznajemy literki, cyferki, godziny (+ CD)

Autor książki:

Lech Tkaczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 79 s.
Wymiar: 280x205 mm
EAN: 9788366926530
ISBN: 978-83-6692-653-0
Data: 2021-11-16
54.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To kolejna książka edukacyjna dla dzieci autorstwa Lecha Tkaczyka z serii POZNAJEMY.
Tym razem poznajemy litery z Panem Alfabetem z bajki JAK PAN ALFABET DO PRZEDSZKOLA MASZEROWAŁ,także cyferki razem z mamą i tatą w bajce MAMA UCZY CYFEREK, a także uczymy się godzin z Panem Zegarem w bajce O PANU ZEGARZE. Do książki dołączono słuchowisko o Panu Alfabecie, także podkłady muzyczne do samodzielnych ćwiczeń.
POZNAJEMY jest ciekawą serią Wydawnictwa Astrum stworzoną z myślą o najmłodszych Czytelnikach. Autor proponuje Państwu wierszowane książki edukacyjne, napisane lekkim, żartobliwym językiem, łatwym do zrozumienia przez najmłodszych. Każda historyjka w zabawny i przyjemny sposób uczy małego człowieka podstawowych czynności i pojęć. Za pomocą prostej techniki powtarzania, maluch w krótkim czasie zacznie sam uczyć się literek,cyferek i godzin. Barwne, niezwykle starannie wykonane ilustracje pobudzą wyobraźnię, dzięki czemu nauka stanie się zabawą, a zabawa nauką. Dziecko poznając świat w taki sposób nie czuje przymusu, ponieważ uczy się poprzez zabawę, a umiejętności nabywa całkowicie naturalnie, niemal dodatkowo.
Za pomocą serii edukacyjnej POZNAJEMY będą Państwo w stanie sami przekazać dzieciom podstawowe wiadomości i pokazać, że nauka jest ciekawa i przyjemna.
W serii tej wydane zostały scenariusze teatralne, konspekty zajęć dla dzieci w przedszkolu i szkole, także komiksy,audiobooki i słuchowiska oraz wiele innych książek edukacyjnych i bajek dla dzieci.
Proszę szukać ich w księgarniach lub zamówić je bezpośrednio w księgarni Wydawnictwa Astrum.

Książka "Poznajemy literki, cyferki, godziny (+ CD)" - Lech Tkaczyk - oprawa twarda - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 79 stron i została wydana w 2021 r. Cena 54.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.