pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pożegnanie z Paryżem

Autor książki:

Anstey Harris

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 133x203 mm
EAN: 9788380159525
ISBN: 978-83-8015-952-5
Data: 2019-05-16
24.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Grace była świetnie zapowiadającą się wiolonczelistką. Jednak z powodu traumatycznego zdarzenia w trakcie studiów muzycznych nie jest w stanie grać publicznie.

Wiedzie spokojne życie w angielskim miasteczku, gdzie zajmuje się renowacją instrumentów.

Zakochana w Davidzie, z którym chce związać swoją przyszłość, jednak musi poczekać, aż mężczyzna rozwiedzie się ze swoją żoną.

Gdy David ratuje życie nieznajomej na peronie paryskiego metra i znajduje się w świetle reflektorów, na jaw wychodzi prawda o wszystkich związkach w jego życiu.

Zdruzgotana Grace pogrąża się w rozpaczy i rezygnuje ze wszystkiego, co istotne, także z marzenia o udziale w najważniejszym konkursie lutniczym na świecie.

Najbliżsi przyjaciele - czarujący skrzypek, który skrywa w sercu pewien sekret oraz Grace - zbuntowana nastolatka - robią wszystko, by jej pomóc.

Czy to wystarczy, żeby udało się jej pozbierać?
Elegancka i podnosząca na duchu jak klasyczna sonata z dodatkiem niezapomnianych, dziwacznych postaci. Wciągający i poruszający debiut.

- Catherine Isaac, autorka You Me Everything
Anstey Harris mieszka nad morzem w hrabstwie Kent w Anglii z mężem lutnikiem i dwoma psami. Uczy kreatywnego pisania w lokalnych szkołach oraz wykłada na Canterbury Christ Church University. W 2015 roku zdobyła nagrodę H.G. Wells Short Story Prize. Pożegnanie z Paryżem to jej debiut powieściowy.

Książka "Pożegnanie z Paryżem" - Anstey Harris - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.