pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pozdrawiam i przepraszam
Tytuł książki:

Pozdrawiam i przepraszam

Autor książki:

Fredrik Backman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 123x195 mm
EAN: 9788379999330
ISBN: 978-83-7999-933-0
Data: 2017-06-14
26.39  38.00  11.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Pozdrawiam i przepraszam - opis książki:

Wzruszająca i pełna uroku opowieść o życiu i potrzebie bycia sobą
Zwykła powieść o niezwykłych ludziach. A może na odwrót.

Elsa ma siedem lat i jest inna. Babcia ma siedemdziesiąt siedem lat i jest szalona. Stoi nago na balkonie, mierząc z broni do paintballu w mężczyzn, którzy chcą rozmawiać o Jezusie. Ale jest też najlepszą, a zarazem jedyną przyjaciółką Elsy. Nocami Elsa i Babcia udają się do świata bajek - do Kraju-Między-Snem-A-Jawą i do królestwa Miamas. Bo tam każda istota jest niezwykła i nie trzeba udawać, że jest się kimś innym.

Kiedy Babcia umiera i zostawia serię listów z przeprosinami do osób, którym wyrządziła krzywdę, zaczyna się największa z przygód Elsy. Prowadzi ją na klatkę schodową, gdzie poznaje pijaków, potwory, psy bojowe i zwyczajne baby, ale również prawdę o bajkach i ich królestwach, i o Babci innej niż wszystkie.

"Pełna serdeczności opowieść o nadziei, przebaczeniu i tolerancji. Historia Elsy pozostanie z tobą jeszcze długo po przewróceniu ostatniej strony". Library Journal
"Historia, która trafia prosto do serca". Norra Skane
"Pozdrawiam i przepraszam to pełen czaru hołd dla mocy opowieści. Największa siła twórczości Backmana tkwi w jego umiejętności tworzenia budzących wesołość groteskowych postaci, a potem dodawaniu szczegółów, które sprawią, że nawet najgłupszy i najbardziej irytujący bohater nabierze, jeśli nawet nie wielopoziomowej głębi, to przynajmniej ludzkich cech, umożliwiających nawiązanie z nim emocjonalnej relacji". Svenska Dagbladet
Na świecie sprzedano 6,5 miliona książek autorstwa Fredrika Backmana

Książka "Pozdrawiam i przepraszam" - Fredrik Backman - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 456 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.39 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]