pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poza granicami Equestrii Pinkie Pie wkracza. Seria niebieska

Autor książki:

G.M. Berrow

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788328125957
ISBN: 978-83-2812-595-7
Data: 2018-04-30
Cena wydawcy: 19.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nastepny dzien przypominał jazde na karuzeli, wszystko zdawało sie szalenczo wirowac. Od spotkania w pizzerii Pinkie Pie i Cheese Sandwich niezmordowanie pracowali nad organizacja najlepszego przyjecia w zyciu. Biegali po miescie, zgarniajac wszystkie serpentyny, baloniki i gwiezdne ozdoby z całego Manehattanu, by udekorowac nimi hotel Foal Season i zamienic go w rozgwiezdzona kraine cudów, godna najwspanialszego i najwiekszego przyjecia. Manehattan zawsze robił na Pinkie Pie wielkie wrażenie. Nie inaczej było i tym razem. Pinkie Pie przybyła tu do Cheese Sandwicha, z którym organizuje przyjęcia. Tym razem przyjaciel ma dla niej nie lada wyzwanie, bo chodzi o organizację szalonego, najdzikszego i najwspanialszego przyjecia w historii Manehattanu, czyli Galopującej Rewii. To impreza nad imprezy, bo organizowana jest dla gwiazd nominowanych do nagród Glammy. Pinkie Pie jest zachwycona tą propozycją i ochoczo bierze się do pracy, zwłaszcza że impreza już jutro. Widząc te wszystkie wielkie gwiazdy Pinkie Pie nawet nie śni o tym, by wziąć udział w gali rozdania nagród Glammy. Jednak okazuje się, że podczas Rewii zachwyca swym występem Songbird Serenade na tyle, że ta proponuje jej udział w ceremonii Glammy! Różowa klaczka poczuła dziwne motyle w brzuchu. Czyżby to trema? Na dobrą sprawę nie miała pojęcia, w co tym razem się wpakowała?
"Poza granicami Equestrii. Pinkie Pie wkracza do akcji? to książka z serii #czytelnia, poziom niebieski. Na tym poziomie ukazują się powieści skierowane do dzieci w wieku 8-10 lat. Wartka akcja, pełna niespodzianek fabuła i wyraziste przesłanie zachwycą każdego miłośnika dobrej powieści. #Czytelnia to nowy projekt wydawniczy przeznaczony dla czytelników od 6 roku życia, w którym znalazły się znane i lubiane powieści z ulubionymi bohaterami. Został podzielony na trzy poziomy, w zależności od wieku dziecka. Pierwszy z nich, oznaczony kolorem żółtym, skierowany jest do dzieci w wieku 6-8 lat. Są to około 100 stronnicowe książki, których bohaterami są przede wszystkim Księżniczki i postaci znane z Krainy Lodu. Poziom drugi, oznaczony na niebiesko, skierowany jest do dzieci w wieku 8-10 lat. Książki z tego poziomu to głównie powieści z bohaterami znanymi z serialu "Zaplątani", marvelowskimi superherosami czy postaciami ze świata Star Wars. Grubość każdej z książek to 100-200 stron. Kolor czerwony, czyli poziom trzeci, to książki dla czytelników powyżej 12 roku życia. Każda z nich to ponad 200 stron pasjonującej przygody, przede wszystkim z bohaterami Star Wars i Twisted Tales.

Książka "Poza granicami Equestrii Pinkie Pie wkracza. Seria niebieska" - G.M. Berrow - oprawa miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2018 r.