pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Powiedz, że mnie pragniesz / Najkrótszy romans świata. Seria: Gorący Romans Duo

Autor książki:

Janice Maynard, Karen Booth

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 107x170 mm
EAN: 9788327674432
ISBN: 978-83-2767-443-2
Data: 2021-10-11
Cena wydawcy: 19.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Janice Maynard - Powiedz, że mnie pragniesz
Zachary szuka cyberspecjalisty mającego rozwiązać problem w firmie. Jego wybór pada na osobę o nazwisku F. Wickersham. Jest zdumiony, gdy na rozmowę wstępną przybywa Frances, koleżanka z czasów elitarnej szkoły, która wyprzedzała go w rankingach. Nieśmiała wówczas Frannie wyrosła na piękną i pewną siebie kobietę. Zach jest nią zafascynowany i wcale tego nie ukrywa. Ona jednak nauczyła się żyć samotnie i nie chce romansem komplikować sobie życia, mimo że Zach zawsze ją pociągał...

Karen Booth - Najkrótszy romans świata
Nie potrafił oderwać od Tary wzroku. Miał wrażenie, jakby świat zewnętrzny przestał istnieć. Pochłaniała go uroda i piękno Tary, ale nie tylko; wiedział, że za jej śliczną twarzą kryje się duża inteligencja, że życie z Tarą byłoby fascynujące i pełne cudownych niespodzianek. Chyba nigdy niczego ani nikogo bardziej nie pragnął. Ale to było coś więcej niż zwykłe fizyczne pożądanie.

Książka "Powiedz, że mnie pragniesz / Najkrótszy romans świata. Seria: Gorący Romans Duo" - Janice Maynard, Karen Booth - oprawa miękka - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]