pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Potomkowie

Autor książki:

Tosca Lee

Dane szczegółowe:
Wydawca: IUVI
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788379660278
ISBN: 978-83-7966-027-8
Data: 2016-10-25
20.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Po przebudzeniu nie pamiętasz nic. Nie wiesz, jak się nazywasz i skąd pochodzisz. Nie rozpoznajesz twarzy ludzi, których kiedyś znałaś. Masz tylko ostrzeżenie, które napisałaś do siebie samej, zanim wymazałaś z pamięci całą przeszłość:
Emily, to ja. Ty.

Nie pytaj o dwa minione lata. Nie szukaj ich w pamięci i nie staraj się grzebać w przeszłości. Od tego zależy twoje życie. Życie innych ludzi równeż. Tak przy okazji, nie masz na imię Emily?
Masz 21 lat i zaczynasz wszystko od początku w obcym miejscu, z nowym imieniem i nowym życiem. Aż nadchodzi dzień, w którym nieznajomy mówi ci, że jesteś potomkinią Krwawej Hrabiny Elżbiety Batory, największej morderczymi wszech czasów. I jesteś ścigana. Nie wierzysz mu, dopóki zabójca naprawdę się nie pojawia. Uciekasz. Wszystkie odpowiedzi leżą w przeszłości, którą postanowiłaś pogrzebać. Tylko jedno wiesz na pewno: twoi bliscy zginą, jeśli nie odzyskasz utraconych wspomnień.

Jednak by ocalić innych, musisz najpierw sama nie dać się zabić?
Potomkowie to wypełniona adrenaliną i nagłymi zwrotami akcji opowieść o poszukiwaniu siebie i miłości pośród wielowiekowych intryg w podziemnej scenerii Europy... i o determinacji pewnej dziewczyny, aby przeżyć.

Książka "Potomkowie" - Tosca Lee - oprawa miękka - Wydawnictwo IUVI. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2016 r. Cena 20.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.