pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Potęga rozumu. Rodzinne łamigłówki

Dane szczegółowe:
Producent: L.K. Avalon
EAN: 5907595771788
Data: 2014-09-10
32.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis Gry/Programu:

XXI wiek stawia przed nami mnóstwo wyzwań, którym musimy stawić czoła. Szkoła, praca i życie codzienne, to ciągłe zmagania z trudnymi sytuacjami. Potęga Rozumu pokazuje metody kreatywnego podejścia do napotykanych problemów. Uczy widzenia i rozwiązywania ich przy wykorzystaniu nietypowych metod i elementów naukowych.

Wyzwala kreatywność Rozwija pomysłowość i wyobraźnię Uczy niestandardowych rozwiązań Dowiedziono, że najczęściej dochodzi do wielkich i mniejszych odkryć przy niestandardowym podejściu do zadań, z pomocą odległych skojarzeń i nietypowych zastosowań dostępnych elementów. Właśnie Potęga Rozumu w niekonwencjonalny sposób pokazuje jak podchodzić kreatywnie do problemów i je rozwiązywać.

Każda z części zawiera: wprowadzenie do nowatorskiej metody myślenia informacje o wynalazkach i metodach, które do nich doprowadziły zasady metody ASIT symulacje 6 problemów praktycznych system pomocy uaktywniającej się automatycznie dokładne wyjaśnienie rozwiązań Przeznaczenie: osoby w wieku 9-99 lat, chcące w niekonwencjonalny sposób zwiększyć swoje możliwości umysłowe, kreatywność oraz inteligencję. Poznać nowe metody myślenia i radzenia sobie w sytuacjach problemowych. Wspaniała zabawa dla całej rodziny.

Obie części serii Potęga Rozumu: - Zagadki Dla Całej Rodziny (Łamigłówki Rodzinne cz.1) - Rodzinne Łamigłówki (Łamigłówki Rodzinne cz.2) dostępne są również jako jeden produkt pod nazwą Potęga Rozumu Dla Całej Rodziny.

Wymagania: PC z procesorem 1 GHz, Windows XP/Vista/7/8.

Gra/Program „Potęga rozumu. Rodzinne łamigłówki” - oprawa CD - Producent: L.K. Avalon. Cena 32.12 zł. Zapraszamy na zakupy!