pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Poszukiwaczka dzieci

Autor książki:

Rene Denfeld

Dane szczegółowe:
Wydawca: papierowy księżyc
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
EAN: 9788365830913
ISBN: 978-83-6583-091-3
Data: 2021-05-28
26.00  26.34  0.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ta powieść nie pozostawia obojętnym. Najmocniejsza literacka przygoda ostatnich lat!
Leszek Koźmiński, Kryminalna Piła
Niesamowicie klimatyczny i po mistrzowsku budujący napięcie thriller, który zapadnie na długo w pamięć. Autorka docenionej przez czytelników powieści Zaczarowani przedstawia historię obdarzonej wyjątkową intuicją pani detektyw, która wyrusza na poszukiwanie zaginionej dziewczynki.
Trzy lata temu Madison Culver przepadła bez śladu, gdy wybrała się z rodzicami do Rezerwatu Przyrody Skookum w stanie Oregon, żeby poszukać choinki na święta. Gdyby nie zginęła, miałaby teraz osiem lat. Mimo upływu czasu Culverowie, przekonani, że ktoś porwał ich dziecko, nie przestali wierzyć, że uda im się ją odnaleźć. Zrozpaczeni zwrócili się o pomoc do Naomi, prywatnej detektyw, znanej miejscowej policji i grupie rodziców jako poszukiwaczka dzieci.
Skrupulatne dochodzenie wiedzie Naomi ku skutym lodem, tajemniczym borom Wybrzeża Północno-Zachodniego. Dla niej samej również okaże się ono podróżą do własnej, niejasnej przeszłości. Naomi rozumie dzieci pokroju Madison, ponieważ przed laty sama też była zaginioną dziewczynką.
W miarę jak nieustępliwa Naomi odkrywa, co stoi za zniknięciem Madison, zaczynają ją prześladować koszmarne sny. Stopniowo kruszy się mur, jakim oddzieliła się od trudnej przeszłości, i powraca uczucie straszliwej straty, której niegdyś doświadczyła, lecz której nie potrafi sobie przypomnieć. Czy znalezienie Madison pozwoli Naomi odkryć tajemnicę ciążącą nad jej własnym życiem?

Książka "Poszukiwaczka dzieci" - Rene Denfeld - oprawa miękka - Wydawnictwo papierowy księżyc. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]