pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Posłaniec Serca Jezusowego. Lipiec 2016

Autor książki:

ks. Stanisław Groń SJ

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 68 s.
EAN: 9772082555167
Data: 2016-06-29
Cena wydawcy: 5.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zachęcamy do lektury lipcowego numeru Posłańca Serca Jezusowego, a w nim m.in.: Szansa na odpoczynek Przemysława Czyloka, Ojciec Józef Andrasz - człowiek Miłosierdzia Łukasza Kalisza, Redukcje jezuickie s. Bożeny Najbar.

Patronem w lipcu jest ks. Michał Sopoćko, którego sylwetkę przedstawia ks. Marek Wójtowicz SJ. Na pielgrzymkę - również rowerową - do Santiago de Compostela zaprasza Łukasz Burkiewicz (Buen camnino!). Ks. Paweł Kummer przybliża ideę i historię powstania Centrum Jana Pawła II w Krakowie. Aby pełniej zrozumieć słowo Boże, polecamy komentarze niedzielnych Ewangelii. W numerze ponadto inne interesujące artykuły.

Książka "Posłaniec Serca Jezusowego. Lipiec 2016" - ks. Stanisław Groń SJ (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 68 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: dobrerecenzje; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-07-18
Posłaniec Serca Jezusowego, to czasopismo katolickie, które wydaje wydawnictwo WAM. Posłaniec jest miesięcznikiem. Proponuję Państwu lipcowy numer czasopisma, w którym jest wiele dobrych artykułów, a m.in. szansa na odpoczynek, który bardzo mnie zainspirował i postanowiłam napisać kilka zdań i osobistych przemyśleń.

Żyjemy w ciągłym biegu, praca – dom, dom – praca. Zaś zdobycze techniki zamiast nam ułatwiać życie czynią z nas zakładników. Telefon, laptop, tablet – oto nasi nowi przyjaciele, które gdy słabną - wystarczy podładować im baterię. A co z nami? Przecież Bóg tak się namęczył, by stworzyć taki piękny świat, który my pospiesznie mijamy w drodze do pracy.
Wakacje, cisza, spokój są tym momentem by się zatrzymać, zaczerpnąć świeżego powietrza i zobaczyć piękno przyrody. Przecież wielu z Was będzie odpoczywać, podziwiać wspaniałą przyrodę górskich szlaków i szum morza.

Nie zapomnijcie o miesięczniku Posłaniec Serca Jezusowego. Niech on towarzyszy Wam jako lektura duchowa. To dobra okazja, by poznali go inni turyści, wczasowicze i pielgrzymi.
Miesięcznik zawiera dużo dobrych i ciekawych artykułów dla młodzieży, którzy już w tym miesiącu spotkają się z papieżem Franciszkiem w Krakowie na Światowych Dniach Młodzieży.
Wakacje to sposobność, aby szczególnie uwielbić Boga naszą codzienną modlitwą, wdzięcznym sercem i nie zapominać o niedzielnej Eucharystii.

Bóg zaprasza nas słowami wieszcza: „Gościu siądź pod mym liściem, a odpocznij sobie! Nie dojdzie Cię tu słońce, przyrzekam ja Tobie!”

Skorzystajmy z tego zaproszenia i czytajmy nie odkładając na później.
skomentuj opinię/recenzję [+]