pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Porwanie na planecie Z
Tytuł książki:

Porwanie na planecie Z

Autor książki:

Natalia Kuntić

Dane szczegółowe:
Wydawca: Poczytne
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 372 s.
Wymiar: 135x195 mm
EAN: 9788394243142
ISBN: 978-83-9424-314-2
Data: 2018-11-30
24.17  35.00  10.83 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Trzynaście osób zostaje zakładnikami bezwzględnych terrorystów z innego plemienia. Wśród uwięzionych są politycy, celebryci, turyści i zwariowane studentki. Wydarzenia relacjonują cyniczni do bólu dziennikarze, według wskazówek ze strony rządowej. Ale komu będziesz kibicować na końcu?
Porwanie na planecie Z jest pierwszą częścią postmodernistycznej trylogii o młodych ludziach, którzy wierzyli, że mogą pokonać reżim. To pełna czarnego humoru opowieść o przyjaźni, miłości, rozczarowaniach, manipulacji, a przede wszystkim o konieczności odłożenia na bok swoich uprzedzeń i otwarcia na drugiego człowieka, żeby osiągnąć wspólny cel.

PS. Czwarta wojna międzyplanetarna będzie wojną na informacje.

Oto zaprawka do poznania "Porwania na planecie Z" - debiutu książkowego Natalii Kuntić, znanej dotąd z vloga Kawa i Awangarda. Przy kreacji uniwersum autorka z przymrużeniem oka obficie czerpie ze swoich wspomnień z multikulturowego akademika, z dłuższego pobytu w Moskwie i z niejednej ostrej imprezy w towarzystwie przedstawicieli międzynarodowych kręgów reklamy i mediów. Pod powierzchnią żartów, anegdotek i sercowych kłopotów kryją się jednak poważne, uniwersalne pytania, które szczególnie nabierają mocy w dzisiejszych niespokojnych czasach post-prawdy oraz rywalizacji między cywilizacjami.

Książka jest momentami absurdalnym, momentami rozrywającym serce i trzymającym w napięciu czasoumilaczem dla osób pełnoletnich. Młodsi będą przeżywać problemy razem z bohaterami, starsi przypomną sobie czas spędzony na studiach, kiedy owoców z drzewa dobra i zła smakowało się po raz pierwszy, a w wolnych chwilach między kolokwiami a pracą na śmieciówce w gastronomii próbowało się zmienić świat - pisze o swej książce autorka.

Powieść cieszy się dużym zainteresowaniem, między innymi wśród dziennikarzy muzycznych.

Książka "Porwanie na planecie Z" - Natalia Kuntić - oprawa miękka - Wydawnictwo Poczytne. Książka posiada 372 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.17 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Porwana pieśniarka - okładka książki

Porwana pieśniarka

Danielle L. Jensen
Mongoliada. Tom 1 - okładka książki

Mongoliada. Tom 1

Greg Bear, Neal Stephenson, Mark Teppo