pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Portugalia. Przewodnik

Autor książki:

Fiona Dunlop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gruner+Jahr, G+J
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 133x214 mm
EAN: 9788375964684
ISBN: 978-83-7596-468-4
Data: 2014-03-04
Cena wydawcy: 41.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ruszaj w świat z National Geographic! Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących: MARSZRUTY, oparte na bogactwie portugalskich doświadczeń, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, od nauki gry na gitarze portugalskiej po malowanie azulejos czy zmierzenie się z pozyskiwaniem kory z dębu korkowego.

RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY WYCIECZEK PIESZYCH I SAMOCHODOWYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. przechadzek po lizbońskiej Alfamie, kwartałach Ribeiry w Porto, objazdu warownych wiosek w Serra da Marofa czy wypadu na Cabo de Sao Vicente.

PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, w tym po Maderze, Parku Narodowym Peneda-Geres, dziewiczym wybrzeżu Alentejo czy rzymskiej Conímbridze.

LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO, w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

Książka "Portugalia. Przewodnik" - Fiona Dunlop - oprawa miękka - Wydawnictwo Gruner+Jahr, G+J. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]