pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poranki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Norbertinum
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 16 s.
Wymiar: 240x160 mm
EAN: 9788372225573
ISBN: 978-83-7222-557-3
Data: 2016-07-22
34.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poranki to zbiór krótkich form prozy poetyckiej autorstwa Bogusława Byrskiego. Filozoficzne, a jednocześnie niepozbawione humorystycznych akcentów przemyślenia na temat przemijania. Tekst zilustrowany jest grafikami komputerowymi Igi Mikulskiej. Na awersach kart umieszczone są grafiki wraz z tekstem, stanowiącym ich integralną część. Rewersy, opatrzone tylko ozdobną ramką i napisem: „Narysuj swój poranek”, umożliwiają czytelnikowi umieszczenie w tym zbiorze własnych ilustracji bądź tekstów zainspirowanych lekturą.

O autorach
Autor tekstu, Bogusław Byrski, urodzony w Pszczynie na Śląsku, ukończył Państwową Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Jest aktorem Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie. Tworzy nie tylko teatr, ale także inne formy sztuki. Współpracuje z wieloma instytucjami i firmami. Jest właścicielem firmy Projekt Kultura. Znany jest także jako Człowiek z maszyną.

Ilustratorka, Iga Mikulska, zajmuje się malarstwem i grafiką. Tworzy obrazy, grafiki komputerowe oraz ilustracje. Ukończyła Wydział Artystyczny na UMCS w Lublinie. Po studiach zajmowała się głównie malarstwem. Do działań malarskich z czasem dołączyła grafikę komputerową. Jej prace graficzne oparte są na podziale tworzącym dwa obrazy opowiadające wspólną historię. Bardzo dużą wagę przykłada do koloru oraz prostych form, które tworzą graficzne kompozycje.

Książka "Poranki" - Iga Mikulska, Bogusław Beniu Byrski - oprawa miękka - Wydawnictwo Norbertinum. Książka posiada 16 stron i została wydana w 2016 r. Cena 34.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.