pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pomarańczowa droga

Autor książki:

Emilia Mieleszko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 159 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788380831971
ISBN: 978-83-8083-197-1
Data: 2016-07-12
Cena wydawcy: 24.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Pierwsza książka podejmująca otwarcie temat tzw. choroby sierocej w dorosłym życiu.

"Pomarańczowa droga" to współczesna opowieść o kilkorgu ludziach doświadczonych przez życie, którzy według właściwego im klucza rozpoznają się i zbliżają do siebie. Spotkania między nimi stają się dla nich impulsem do osobistego rozwoju, umacniają wiarę w dobre życie, dają odwagę do realizowania potrzeb i pragnień, prostują ich indywidualne drogi. Wydarzenia łączą bohaterów na różnych płaszczyznach w scenerii przedwojennej kamienicy mazurskiego miasta.

Pierwsza książka podejmująca otwarcie temat tzw. choroby sierocej w dorosłym życiu. Wyjątkowa okazja, by poznać i spróbować zrozumieć to zjawisko, z jego specyfiką emocjonalną i behawioralną, z przykładami charakterystycznej percepcji i wyobraźni.

Mocno esencjonalna powieść do nieśpiesznej lektury, dedykowana szczególnie poszukującym prawdy o życiu, doświadczonym i rozwijającym się w kierunku świadomego przeżywania.

Książka "Pomarańczowa droga" - Emilia Mieleszko - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 159 stron i została wydana w 2016 r.