pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Polsko-rosyjski słownik dom, mieszkanie, ogród. Budujesz, remontujesz, urządzasz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dr Lex
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788379221066
ISBN: 978-83-7922-106-6
Data: 2016-01-04
Cena wydawcy: 99.00 złpozycja niedostępna

Polsko-rosyjski słownik dom, mieszkanie, ogród. Budujesz, remontujesz, urządzasz - Piotr Kapusta - opis książki:

Słownik zawiera 20 000 haseł związanych z budowa i wyposażeniem domu, mieszkania i ogrodu występujących w fachowej literaturze rosyjskiej ze szczególnym uwzględnieniem najnowszej terminologii. W ciągu ostatnich nastąpił ogromny rozwój technik budowlanych, pojawiło się wiele nowych materiałów, maszyn i urządzeń używanych w budownictwie. Ogromnej zmianie uległy standardy wykończenia i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów. Słownik nie zawiera haseł związanych z budownictwem przemysłowym i infrastrukturalnym.

W słowniku można znaleźć: materiały i technologie budowlane, przyrządy budowlane, materiały i elementy wykańczające, urządzenia i elementy służące do wyposażenie domu, mieszkania i ogrodu, Dużą cześć słownika poświęcona nowym technologią i materiałom budowlanym, materiałom wykończeniowym oraz aranżacji i wyposażeniu domów, mieszkań i ogrodów.

Słownik przeznaczony jest dla pracowników budowlanych, sprzedawców marketów budowlanych, architektów, tłumaczy itp.

Książka „Polsko-rosyjski słownik dom, mieszkanie, ogród. Budujesz, remontujesz, urządzasz” - oprawa miękka - Wydawnictwo Dr Lex.

Książka posiada 408 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Polsko-rosyjski słownik dom, mieszkanie, ogród. Budujesz, remontujesz,..."
Piotr Kapusta - autor m.in.: