Polskie góry. Od Hali Izerskiej do źródeł Sanu
Malwina, Agnieszka Flaczyńscka, Artur Flaczyński
| Dane szczegółowe: | |
| Wydawca: | EXPRESSMAP |
| Rok wyd.: | 2025 |
| Oprawa: | Twarda z obwolutą |
| Ilość stron: | 416 s. |
| Wymiar: | 22x32 mm |
| EAN: | 9788383551357 |
| Data: | 2025-09-27 |
Opis książki:
Polskie góry. Od Hali Izerskiej do źródeł Sanu
150 fascynujących miejsc w polskich górach i niemal 500 barwnych fotografii.
Daj się porwać niezwykłej wizualnej opowieści osnutej wokół Sudetów, Karpat i Gór Świętokrzyskich.
Zobacz najsłynniejsze szczyty i zapierające dech w piersi panoramy.
Na fotografiach wykonanych o różnych porach roku ujrzysz całe piękno polskich gór: majestatyczne szczyty skąpane w morzu mgieł, fantazyjne skały o pobudzających wyobraźnię kształtach, kolorowe jeziora, baśniowe zamki, spienione wodospady, śnieżne krajobrazy, osobliwe wieże widokowe. W albumie nie zabrakło także zabytków kultury, architektury ludowej, skansenów, klasztorów i urokliwych cerkwi.
Przedstawionym w albumie atrakcjom towarzyszą wciągające opisy, a wszystkie miejsca zostały zaznaczone na mapach opracowanych przez zespół profesjonalnych kartografów.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy."
Książka "Polskie góry. Od Hali Izerskiej do źródeł Sanu" - Malwina, Agnieszka Flaczyńscka, Artur Flaczyński - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo EXPRESSMAP. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2025 r. Cena 177.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.