pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Polska. Najlepsze dla dzieci 3 w 1. Przewodnik atlas mapa

Autor książki:

Justyna Tomańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: EXPRESSMAP
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 276 s.
Wymiar: 120x220 mm
EAN: 978838046187116
ISBN: 978-83-8046-187-1
Data: 2016-07-11
37.30  49.90  12.6 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Subiektywny przewodnik dla podróżujących z dziećmi: sto wyjątkowych, sprawdzonych miejsc w Polsce, które warto odwiedzić nie tylko w czasie wakacji. Po prostu najlepsze dla dzieci!
Justyna Tomańska, autorka przewodnika, od wielu lat angażuje się w szeroko pojętą działalność na rzecz dzieci. Jako świadoma mama propaguje zdrowy styl życia i odwiedza obiekty przeznaczone dla najmłodszych, oceniając atrakcyjność i jakość oferty. Pasją Justyny są podróże, w których towarzyszą jej dzieci w różnym wieku - często to właśnie ich opinia na temat danego miejsca okazuje się decydująca. Dotąd rezultaty tych podróży można było zobaczyć tylko w postaci filmowych reportaży, ale teraz najciekawsze, najbardziej pomysłowe i przyjazne dla rodziny atrakcje zostały zebrane w formie poręcznego przewodnika turystycznego "Polska. Najlepsze dla dzieci".

W publikacji, która stanowi doskonałą inspirację do podróżowania z dziećmi, a zarazem źródło niezbędnych informacji praktycznych, znalazła się setka fantastycznych, wartych odwiedzenia miejsc. Zabawa, nauka przez zabawę, wspólne radosne chwile spędzane z rodzicami - oto kryteria, według którego dobrano materiał do książki. Kraina Bajek w Dolinie Charlotty, park wodny Nemo, Chatka Baby Jagi na skraju Puszczy Białowieskiej, Krakowska Manufaktura Czekolady, Hobbitówa, Akwarium Gdyńskie czy wolsztyńska parowozownia to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Na liście znalazły się m.in. aquaparki, muzea, obiekty sportowe, restauracje, hotele, teatry, sale zabaw i atrakcje przyrodnicze z całej Polski.

Przewodnik Express Map to wyjątkowe połączenie barwnych opisów i informacji praktycznych oraz szczegółowej kartografii: atlasu Polski (w głównym grzbiecie) oraz składanej, laminowanej mapy z zaznaczonymi wszystkimi atrakcjami opisanymi w książce. Mnóstwo kolorowych fotografii i intuicyjny układ treści sprawiają, że korzystanie z przewodnika jest nie tylko przyjemne, lecz także wygodne.

Książka "Polska. Najlepsze dla dzieci 3 w 1. Przewodnik atlas mapa" - Justyna Tomańska - oprawa miękka - Wydawnictwo EXPRESSMAP. Książka posiada 276 stron i została wydana w 2016 r. Cena 37.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 8 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Anna A.; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-08-09
Świetne porady, co wybrać i z czego skorzystać na miejscu - oferta dla dzieci i rodzin z całej Polski. Autorka odwiedziła setki obiektów w kraju i najlepsze z nich zebrała w przewodniku, do którego trzeba zajrzeć.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Joanna; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-08-05
Ogromna liczna obiektów, w których możemy poznawać świat - rozmaite sale doświadczania świata poprzez eksperymenty lub za pośrednictwem wymyślnych wynalazków. Rozmaite interaktywne formy zwiedzania, nie tylko dzieci będą zachwycone, bo za naszej młodości tego nie było.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Janka; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-08-04
Mnie bardzo zafascynował przemysł kulinarny i jego wykorzystanie w biznesie. Są tu dawne manufaktury, w których zobaczymy jak produkowano czekoladę. Są warsztaty, podczas których dowiemy się jak gotować pyszności. Są miejsca, gdzie smacznie zjemy.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Wanda; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-08-03
Punkty zadbane i czyste, wygodne dla odwiedzających, zapadające w pamięci, można rzec niezapomniane - takie, o których myślimy, że szkoda, że nie są u nas, bliżej miejsca zamieszkania. Odkrywcze lokacje.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Ala Rotka; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-07-31
Dla każdego coś ciekawego, co przypadnie do gustu. Moc atrakcji opisana w jednym fantastycznym przewodniku. Cudowne miejsca przeznaczone dla dzieci i całej rodzimy i przepiękne podróże, które możemy dzięki nim zaplanować.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Weronika; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-07-29
Książka to nie tylko wspaniałe źródło informacji o wszelkiego typu miejscach atrakcyjnych dla dzieci, ale również genialna inspiracja, jak ułożyć wspaniały program rodzinnej wycieczki. Na weekend lub na wakacje na dłużej.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Halinka; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-07-28
W takiej cenie nie znajdziecie niczego lepszego, relacja ceny do jakości jest tu najlepsza z dostępnych na rynku. Naprawdę interesujący przewodnik, bardzo wygodna pozycja. Polecam, przydaje się.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Sebastian; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-07-27
Super sprawa, bo mamy tu aż 100 miejsc, które wybrałyby dzieci, gdyby to one kierowały samochodem lub planowały urlop. Wakacje spędzamy całą rodziną, zatem dla najmłodszych też zawsze ma być coś fajnego. Teraz łatwiej nam wyszukać.
skomentuj opinię/recenzję [+]