pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Pokuta (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: aleksandria
Rok wyd.: 2019
EAN: 9788366155466
Data: 2019-11-20
25.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

We wrześniu 1986 roku brutalne morderstwo wstrząsnęło niewielką nadmorską miejscowością. Na plaży znaleziono zwłoki młodej dziewczyny, Reginy Wieczorek. Miała dziewiętnaście lat i żadnych wrogów. Na szczęście szybko udało się znaleźć winnego. Tak przynajmniej sądzi milicja. Tymczasem pewnego listopadowego dnia na komisariacie pojawia się Jan Kowalski. Twierdzi, że zabił nie tylko Reginę, ale także pięć innych kobiet. Pozbawiał je życia z niezwykłą dla seryjnego mordercy regularnością - co siedem lat jedną.

Milicjastaje przed zagadką: kim jest Jan Kowalski, bezwzględnym zbrodniarzem czy szaleńcem? Czy to możliwe, że od ponad trzydziestu lat nikt nie zauważył grasującegow okolicy mordercy? Co naprawdę spotkało Reginę i gdzie są inne ofiary Kowalskiego? I kim jest tajemniczy mężczyzna, który obiecuje młodym dziewczynom nowe życie, jeśli poświęcą to, co dla nich najcenniejsze?"

Audiobook „Pokuta (CD mp3)” - Wydawca: aleksandria. Cena 25.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.