pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Podwieczorki u Lucyfera. Szczere do bólu rozmowy Stalina z Hitlerem

Autor książki:

Jerzy Chociłowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Erica
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788365310972
ISBN: 978-83-6531-097-2
Data: 2017-03-01
38.31  49.90  11.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zapraszamy do jedynej w swoim rodzaju, szczerej do bólu rozmowy Stalina z Hitlerem.

Mesdames et Messieurs, drodzy przyjaciele, za chwilę pojawią się przed wami nasi niezwykli honorowi goście. Niegdyś przyjaciele, później śmiertelni wrogowie, obaj stworzyli na swój własny sposób ziemskie inferno dla milionów. Ucząc się wzajemnie od siebie, uśmiercili więcej ludzi, niż zginęło na frontach wszystkich wojen razem wziętych. Za życia nigdy się nie spotkali, teraz dochodzi do tego po raz pierwszy. W tym sensie to historyczna chwila. Obaj są obecnie naszymi wysokimi funkcjonariuszami. Stoją na czele dwóch specjalnie dla nich utworzonych departamentów Połowu Dusz. Logo pierwszego to Swastyka, logo drugiego - Sierp i Młot. Voila! Oto oni!
Autor bezbłędnie rozlicza dyktatorów i jednocześnie uchyla rąbka tajemnicy z ich wspólnej rywalizacji. Mimo groteski autor pokazuje znajomość faktów historycznych, które układają się w przerażająca całość. Uzmysławia jak mało brakowało, by połączyli siły i wtedy świat wyglądałby zupełnie inaczej. Do rozmowy zaproszeni są również wielcy dygnitarze nazistowscy i stalinowscy.

Piekielną rozgrywkę Hitlera i Stalina czas zacząć.

Książka "Podwieczorki u Lucyfera. Szczere do bólu rozmowy Stalina z Hitlerem" - Jerzy Chociłowski - oprawa twarda - Wydawnictwo Erica. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2016 r. Cena 38.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]