pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Podstawy prawa własności intelektualnej
Tytuł książki:

Podstawy prawa własności intelektualnej

Autor książki:

Joanna Hetman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biblioteka Analiz
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 146 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788361154273
ISBN: 978-83-61154-27-3
Data: 2008-02-21
Cena wydawcy: 20.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Podstawy prawa własności intelektualnej - Joanna Hetman - opis książki:

Publikacja stanowi kompendium podstawowej wiedzy na temat prawa własności intelektualnej. Szczególny nacisk położono na zagadnienia prawa autorskiego. Ponadto w opracowaniu omówiono podstawową problematykę prawnej ochrony baz danych, prawa własności przemysłowej oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji.
Książka może okazać się szczególnie przydatna studentom, aplikantom, przedstawicielom zawodów prawniczych oraz wszystkim zainteresowanym problematyką prawa własności intelektualnej.

O autorce:
Joanna Hetman – adwokat i radca prawny, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Autorka publikacji "Prawo Langa. Ustawowa regulacja cen książek” oraz wprowadzenia do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dwa wydania – 2004, 2007), a także wielu artykułów traktujących o aktualnych problemach prawnych, ukazujących się na łamach "Rzeczpospolitej”, "Biblioteki Analiz” oraz "Magazynu Literackiego Książki”. Prowadzi praktykę zawodową w Kancelarii Prawniczej PATRIMONIUM, specjalizującej się w prawnej obsłudze rynku wydawniczego. Zajmuje się działalnością szkoleniową, prowadząc liczne szkolenia i konferencje z zakresu prawa własności intelektualnej. Inicjatorka i wykładowca na Studiach Podyplomowych "Edytorstwo i Rynek Książki” w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa w Warszawie. Ponadto wykładowca prawa własności intelektualnej na studiach dziennych i zaocznych tej uczelni.

Książka „Podstawy prawa własności intelektualnej” - oprawa miękka - Wydawnictwo Biblioteka Analiz. Książka posiada 146 stron i została wydana w 2009 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Joanna Hetman - autor m.in.: