pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Obce dziecko - okładka książki
Obce dziecko pozycja dostępna
Mali książęta - okładka książki
Mali książęta pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Podróżnik stulecia
książka:

Podróżnik stulecia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dobra Literatura
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 576 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788393055975
ISBN: 978-83-930559-7-5
Data: 2011-11-02
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Podróżnik stulecia - Andres Neuman - opis książki:

WIELOKROTNIE NAGRADZANA POWIEŚĆ AUTORA WPISANEGO NA LISTĘ NAJWYBITNIEJSZYCH MŁODYCH TWÓRCÓW AMERYKI ŁACIŃSKIEJ! ,,Nie można w życiu być całkowicie w jednym miejscu ani z żadnego miejsca nie da się wyjechać do końca.
Miasto przypominające labirynt, z którego nie sposób się wydostać. Enigmatyczny podróżnik, który ma właśnie wyjechać, gdy niespodziewanie zatrzymuje go niezwykła postać, na zawsze zmieniając jego przeznaczenie. ,,Podróżnik stulecia to zaskakująca opowieść ukazująca wiek XIX  z perspektywy wieku XXI. Andrés Neuman tworzy kulturową mozaikę podporządkowaną emocjonującej fabule, pełnej intryg, humoru oraz fascynujących postaci, a wszystko to za pomocą pełnego świeżości stylu, który czaruje dojrzałością językową i plastycznością wyrazu.
Przetłumaczona na dziesięć języków, otrzymała Nagrodę Alfaguara, wyróżnienie jako książka roku, przyznane przez najważniejsze holenderskie czasopisma, oraz została uznana przez krytyków za jedną z pięciu najlepszych książek roku napisanych w języku hiszpańskim, otrzymując także prestiżową Narodową Nagrodę Krytyków Litwrackich w Hiszpanii.
,,Obdarzony iskrą bożą. Literatura XXI w. będzie należała do Neumana oraz do kilku podobnych mu braci krwi Roberto Bolano

Książka „Podróżnik stulecia” - oprawa miękka - Wydawnictwo Dobra Literatura.

Książka posiada 576 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Podróżnik stulecia"