pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Podróże w nieznane
książka:

Podróże w nieznane

autor:

Bruce Moen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 276 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788375797244
ISBN: 978-83-7579-724-4
Data: 2019-05-14
26.98  39.90  12.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Podróże w nieznane - Bruce Moen - opis książki:

Czym różni się nasza ignorancja, która zmusza nas do życia w strachu przed śmiercią, od ignorancji naszych przodków, która nakazywała im wierzyć, że Ziemia jest płaska?
Bruce Moen poznał w Instytucie Monroe a techniki ułatwiające podróże poza ciałem. Jak pisze w książce, jest zwyczajnym człowiekiem, więc wykształcenie umiejętności poruszania się w wielowymiarowej rzeczywistości nie było dla niego łatwe. Jako inżynier stworzył zatem własne techniki pracy z umysłem ułatwiające przenoszenie się do światów nam na co dzień niedostępnych. Poznanie OBE (out of body experience) pozwala zrozumieć, co dzieje się z naszą świadomością, gdy kończymy ziemską egzystencję. Daje to zupełnie nowe spojrzenie na proces życia i umierania.

Podróże w nieznane to kontynuacja pionierskich książek Roberta Monroe: Podróże poza ciałem, Dalekie podróże oraz Najdalsza podróż.

Bruce a Moena od zawsze nurtowały Trzy Wielkie Pytania: "Gdzie byłem, zanim się urodziłem?", "Co mam robić, żyjąc tutaj?", "Dokąd pójdę, kiedy umrę?". Aby sobie na nie odpowiedzieć, trzeba udać się w podróż. Podróż w nieznany świat niefizyczny, którego realność jest zaskakująca i daje tak ważne poczucie pewności, że życie nigdy się nie kończy. Każda podróż Tam umożliwia poznanie kolejnej kropli prawdy z całego oceanu Wiedzy. Zdobywanie doświadczeń w obszarach niefizycznych całkowicie rozwiewa wątpliwości nie tylko co do ich istnienia, ale też pokazuje cały wachlarz możliwości ziemskiego życia. Podróżując z Moenem po nieznanym, odkrywamy, że każdy może eksplorować rzeczywistość wielowymiarową bez konieczności posiadania szczególnych uzdolnień. Wyposażeni w jego wskazówki, możemy rozpocząć własne poszukiwania, a dzięki zdobywaniu jedynych w swoim rodzaju wiedzy i doświadczenia - stać się wielkimi odkrywcami.

Grażyna Byczukowa, Paweł Byczuk, trenerzy Podróży Niefizycznych wg metody Bruce a Moena, afterlife.hemi-sync.com.pl

Książka „Podróże w nieznane” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Galaktyka.

Książka posiada 276 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Podróże w nieznane"
Bruce Moen - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Najdalsza podróż - okładka książki
Najdalsza podróż Robert A. Monroe
Wróżbiarstwo starożytne - okładka książki
Wróżbiarstwo starożytne Katarzyna Zamorska
Medycyna kahunów - okładka książki
Medycyna kahunów Suzan H. Wiegel
Dalekie podróże - okładka książki
Dalekie podróże Robert A. Monroe