pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Podręcznik uzdrawiania z aniołami. Medytacje, modlitwy, przewodnictwo
Tytuł książki:

Podręcznik uzdrawiania z aniołami. Medytacje, modlitwy, przewodnictwo

Autor książki:

Patricia Papps

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373776951
ISBN: 978-83-7377-695-1
Data: 2014-11-04
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Lekarz ujawnia prawdę o życiu po
Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu 26.76 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Podręcznik złotej rybki
Podręcznik złotej rybki 26.76 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Vademecum run
Vademecum run 30.23 zł pozycja dostępna!
Zewsząd docierają do nas informacje o niesprawiedliwościach, przemocy i kryzysach. Nie czujemy się bezpiecznie, kiedy cały czas pojawiają się nowe choroby i zastanawiamy się nad tym, czy nasza przyszłość, zarówno osobista, jak i gatunku ludzkiego, nie stoi na skraju przepaści. Teraz jednak życie może nabrać jaśniejszych barw dzięki wsparciu niebios.

Patricia Papps zgłębiała nauki dotyczące aniołów i praktykowała medytację z nimi oraz duchowe uzdrawianie przez ponad dwadzieścia pięć lat. W tej książce prezentuje modlitwy i inne sposoby zacieśniania więzi z tymi niebiańskimi istotami.

Teraz Ty również nauczysz się nawiązywać kontakt z anielską energią, która zapewni Ci dostęp do wewnętrznej mądrości i uzdrowi wszelkie problemy dotyczące relacji międzyludzkich czy poczucia osamotnienia. Uodpornisz się na negatywne oddziaływania, zwalczysz zło, uzdrowisz choroby oraz osiągniesz wiele więcej.

Odkryj, z którym posłańcem niebios powinieneś się kontaktować w kwestii określonego problemu. Do Archanioła Jofiela możesz się zwrócić zarówno wtedy, gdy chcesz znaleźć w sobie źródło inspiracji, jak i podczas cierpienia na depresję. Archanioł Chamuel pomoże Ci odnaleźć właściwą ścieżkę duchową i poprawić sytuację materialną. W kwestii poszczególnych dolegliwości fizycznych bardzo przydatnym okaże się Archanioł Rafael, a grupa aniołów zwana Mocami usunie negatywne blokady wewnętrzne. Sprawdź, w czym specjalizują się pozostali niebiańscy posłańcy i już dzisiaj skutecznie wykorzystaj ich wsparcie.

Zaproś anioły do swojego życia.

Książka "Podręcznik uzdrawiania z aniołami. Medytacje, modlitwy, przewodnictwo" - Patricia Papps - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]