pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Podlasie z lotu ptaka
książka:

Podlasie z lotu ptaka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Kreator
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 300x215 mm
EAN: 9788373440661
ISBN: 978-83-7344-066-1
Data: 2014-06-12
33.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Podlasie z lotu ptaka - Cezariusz Andrejczuk - opis książki:

Jak sfotografować w sposób niezwykły region, który za pomocą swoich zdjęć przedstawiły już setki wytrawnych pasjonatów sztuki uwieczniania przyrody i architektury Jak wybić się ponad przeciętność i stworzyć dzieło sztuki wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku albumów Odpowiedź na te pytania znalazł Cezariusz Andrejczuk, który bez wątpienia wzniósł się na wyżyny sztuki fotografii.

Ten znakomity artysta urodził się w Białymstoku. W późniejszym okresie swojego życia podróżował po świecie; zwiedził głównie Bliski i Daleki Wschód, gdzie fotografował architekturę starożytną i arabską. Na zawsze pozostał jednak wielkim zwolennikiem przyrody i architektury swojego rodzinnego regionu. Jego zdjęcia zostały opublikowane m.in. w National Geographic. Ten album jest pierwszym projektem jego autorstwa prezentującym fotografie Podlasia robione z lotu ptaka.

Trudno nie zachwycić się unikalnymi zdjęciami wyjątkowego regionu, jakim jest bez wątpienia Podlasie. W albumie znajdujemy urokliwe fotografie miast, miasteczek i wsi oraz cudowne ujęcia przedstawicieli świata natury, którzy w tym miejscu czują się wyjątkowo dobrze. Są tu zdjęcia Dolin Biebrzy i Narwi, Białegostoku, Wasilkowa i wielu innych miejsc. Najnowsze techniki fotografii idą w parze z nieprzeciętnym warsztatem i artystycznym wyczuciem Autora. Doskonałym dopełnieniem tej unikalnej publikacji jest wstęp napisany przez wybitnego znawcę Podlasia - prof. Adama Czesława Dobrońskiego.

Wznieś się na wyżyny!

Książka „Podlasie z lotu ptaka” - oprawa twarda - Wydawnictwo Kreator.

Książka posiada 104 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Podlasie z lotu ptaka"
Produkty podobne:
Narew - okładka książki
Narew Wiktor Wołkow
Kocham Podlasie - okładka książki
Kocham Podlasie Adam Falkowski
Czar Podlasia - okładka książki
Czar Podlasia Wiktor Wołkow