pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Po rozstaniu

Autor książki:

Zeruya Shalev

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAB
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 560 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788328072923
ISBN: 978-83-2807-150-6
Data: 2019-11-12
Cena wydawcy: 69.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Trzydziestosześcioletnia mieszkanka Jerozolimy, archeolożka, bada historię tajemniczego zatopienia wyspy Tery, przez wielu historyków utożsamianej z mityczną Atlantydą. W życiu osobistym Elli również szykuje się kataklizm: w imię swoiście pojętej wolności i niezależności kobieta decyduje się porzucić męża. Odtąd musi samodzielnie stawiać czoła rzeczywistości, poradzić sobie z winą, żalem, rozczarowaniem, a ponadto z problemami synka, któremu trudno jest zaakceptować rozstanie rodziców. Ella podejmuje terapię, podczas której zbliża się do prowadzącego ją psychiatry. Czy tym razem zdoła stworzyć szczęśliwy związek? Czy uda jej się wymazać z pamięci trudną i bolesną przeszłość?
Zeruya Shalev porusza tematy, które ocierają się o melodramat, jednak dzięki wnikliwemu spojrzeniu, wrażliwości i wirtuozerii językowej nigdy nie przekracza granicy banału, swoje historie zamienia w solidną literaturę. Losy jednej kobiety stają się diagnozą współczesnej rodziny, małżeństwa, związku.

Książka "Po rozstaniu" - Zeruya Shalev - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WAB. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2019 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]