pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Po drugiej stronie życia. Książka + DVD. Siła Modlitwy
Tytuł książki:

Po drugiej stronie życia. Książka + DVD. Siła Modlitwy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 142 s.
Wymiar: 145x195 mm
EAN: 9788378643050
ISBN: 978-83-7864-305-0
Data: 2016-03-16
Obniżka! 17.03  29.90  12.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Świadectwo Andrzeja Duffeka o wypadku, pobycie w zaświatach, powrocie do życia i wielkiej mocy modlitwy.

Andrzej Duffek to gdański przedsiębiorca, opozycjonista działający w latach osiemdziesiątych w Federacji Młodzieży Walczącej i oddany kibic Lechii Gdańsk. W 2003 roku uległ poważnemu wypadkowi. Mimo sprawnego działania ratowników i lekarzy na blisko dwa miesiące zapadł w śpiączkę, podczas której sztucznie podtrzymywano jego funkcje życiowe. Odbył wówczas podróż, która absolutnie zmieniła jego życie, spojrzenie na ludzi i ten świat.

Książka i dołączony do niej film dokumentalny to jego opowieść o doświadczeniach po tamtej stronie życia, o wielkiej radości nieba, ale także o potwornym dotknięciu piekła. Świadectwo Andrzeja Duffeka to poruszająca lektura o decydującym znaczeniu naszych intencji, wyborów i czynów, o wielkiej sile modlitwy najbliższych i przyjaciół. To także świadectwo o ofierze życia jego brata Tadeusza Duffeka, dzięki któremu Andrzej mógł wrócić do życia na tym świecie.

Oprócz świadectwa samego Andrzeja Duffeka, swoimi przeżyciami związanymi z jego wypadkiem i walką o powrót do życia dzielą się też najbliżsi - żona Andrzeja, jego siostra, przyjaciel oraz ks. Jarosław Wąsowicz, duszpasterz kibiców, wraz z którym Andrzej zrealizował wielkie marzenie i duchowy testament jego brata, Tadeusza - coroczną pielgrzymkę kibiców na Jasną Górę.

Dołączony film DVD: Siła modlitwy, reż. Jarosław Mańka, czas trwania 56 min.

Książka "Po drugiej stronie życia. Książka + DVD. Siła Modlitwy" - Andrzej Duffek, Jarosław Mańka - oprawa twarda - Wydawnictwo AA. Książka posiada 142 stron i została wydana w 2016 r. Cena 17.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Andrzej Duffek, Jarosław Mańka - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Gurgacz. Kapelan Wyklętych - okładka książki

Gurgacz. Kapelan Wyklętych

Dariusz Walusiak
Produkty podobne:
Bóg nie umarł - okładka książki

Bóg nie umarł

Rice Broocks