pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Po drugiej stronie
Tytuł książki:

Po drugiej stronie

Autor książki:

Rafał Cuprjak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Genius Creations
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 380 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379950362
ISBN: 978-83-7995-036-2
Data: 2016-01-13
22.61  39.99  17.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

O czym jest moja książka? O tym, że maluję obrazy. Tworzę coś z niczego, czyli w pewnym sensie jestem bogiem, ale nie tym z Paktofoniki, i nie Jezusem Chrystusem, nawet nie Zeusem, tylko takim małym bogiem, bożkiem. Kiedy zasypiam, obrazy się budzą, życie w nich toczy się normalnie, tak jak u nas, tam też jedzą, płodzą dzieci, łoją wódę, kłócą się, jarają gandzię. Taki świat wykreowałem.

Usadowiłem go w oddalonej od szlaku samotnej góralskiej chatce, gdzieś na końcu świata, w Bieszczadach, pomiędzy Cisną a Wetliną. To na pierwszy rzut oka zwyczajne schronisko tak naprawdę jest azylem pełnym ludzi uciekających przed wojną, bestialstwem getta, przed krwią na dłoniach, uzależnieniem od cyberseksu, chorą ambicją, wypłukującą z mózgu resztki wolności i zdrowego rozsądku. To miejsce jak magnes przyciąga moich bohaterów, wyławiając ich z różnych czasów i miejsc.

Łączę i mieszam gatunki, romans z kryminałem, horror z erotyką, poezję z fantastyką; przy ciągłym akompaniamencie muzyki, od jazzu i bluesa po brudny i sprzężony punk rock. Zadaję wiele pytań, na które odpowiedź jest zawsze taka sama - Człowiek jest niezniszczalny. Ale czy to dobrze?
Miłej lektury!
Rafał Cuprjak
"Czytelnicy ceniący prozę przełamującą ograniczenia gatunkowe powinni koniecznie sprawdzić, co czai się w Po drugiej stronie".

Dawid Kain, autor Kotku, jestem w ogniu, Chory, chorszy, trup i Horrorarium
"Po drugiej stronie" to magiczna opowieść. Coś pośredniego między dusznym, niespokojnym snem pijaka, a żydowskim mistycyzmem, coś co wymachuje przed nosem oniryczną tajemnicą, a jednocześnie jest mocne, surowe i namacalnie prawdziwe.

Wciągająca książka.

Podobają mi się bohaterowie - są z prawdziwego mięsa i ciepłej krwi.

Marcin Jamiołkowski, autor Okupu krwi, Orderu i Kellera

Książka "Po drugiej stronie" - Rafał Cuprjak - oprawa miękka - Wydawnictwo Genius Creations. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2015 r. Cena 22.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Rafał Cuprjak - autor m.in.:
Produkty podobne:
Ziemią wypełnisz jej usta - okładka książki

Ziemią wypełnisz jej usta

Katarzyna Uznańska