pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Plan na szczęście
Tytuł książki:

Plan na szczęście

Autor książki:

Erica James

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jaguar
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 250 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788376862835
ISBN: 978-83-7686-283-5
Data: 2015-03-06
22.68  29.90  7.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Ellen Jacobc właśnie rozwiodła się z mężem, kłamliwym draniem, którego niegdyś bardzo kochała i który puścił ją w trąbę z młodszą kobietą. Porzuciwszy miasto, kobieta przeprowadziła się do niewielkiego, malowniczego miasteczka w Cheshire, gdzie powoli układa swoje życie na nowo. Plan Ellen jest prosty - znaleźć odpowiedzialnego mężczyznę i wyjść za niego za mąż. Nie z miłości, bo tej ma już dosyć, ale z rozsądku. Idealnym kandydatem wydaje się być Duncan Carter, bogaty prawnik, specjalista od rozwodów.

Pewnego dnia Ellen i jej przyjaciółka Hermione, ekscentryczna starsza pani, spotykają na swojej drodze młodziutką Jo-Jo. Choć obydwie do zamożnych nie należą, postanawiają pomóc dziewczynie, która spodziewa się dziecka i która nie ma do kogo zwrócić się o wsparcie. Jo-Jo okazuje się być miłą, pozytywnie nastawioną do życia i pomocą osobą, której rady okażą się nieocenione, gdy w życiu Ellen pojawi się niepasujący zupełnie do jej planów syn chrzestny Hermione, Matthew, artysta o wrażliwej duszy i niewyparzonym języku.

Książka "Plan na szczęście" - Erica James - oprawa miękka - Wydawnictwo Jaguar. Książka posiada 250 stron i została wydana w 2015 r. Cena 22.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Erica James - autor m.in.:
Produkty podobne:
W promieniach szczęścia - okładka książki

W promieniach szczęścia

Agata Przybyłek
W promieniach szczęścia - okładka książki

W promieniach szczęścia

Agata Przybyłek
Alibi na szczęście - okładka książki

Alibi na szczęście

Anna Ficner-Ogonowska
Alibi na szczęście - okładka książki

Alibi na szczęście

Anna Ficner-Ogonowska
Czas ucieka - okładka książki

Czas ucieka

Wiesława Maciejak