pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pixi. Ja wiem! Psy i wilki

Autor książki:

Rudel Imke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 30 s.
Wymiar: 105x155 mm
EAN: 9788372784759
ISBN: 978-83-7278-475-9
Data: 2010-12-02
5.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy wiecie, że wilki to dawni przodkowie psów, a psy to pierwsze oswojone zwierzęta domowe W książce znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji – na przykład dowiesz się, jak psy porozumiewają się między sobą oraz czy rozpoznają kolory.
Pixi Ja wiem! to seria skierowana do dzieci nieco starszych, które rozpoczynają poznawanie świata, wszystko je ciekawi, dociekliwie zadają pytania i chcą wiedzieć więcej. To pierwsze źródło wiedzy podanej w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Wystarczy spojrzeć na przykładowe tematy: dinozaury, pogoda, planety i gwiazdy, samoloty, morze, kolej, psy i wilki, piłka nożna.
Każda książka przynosi krótkie informacje, podzielone na różne zagadnienia. Jest quiz i są zadawane przez Pixi zagadki dotyczące wiedzy zdobytej w trakcie lektury. A wszystko to bogato i nowocześnie ilustrowane. Książeczki z tej serii, sprawdzone przez fachowców z danej dziedziny i pedagogów, są też zachętą do pogłębiania wiedzy.

Książka "Pixi. Ja wiem! Psy i wilki" - Rudel Imke - oprawa miękka - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 30 stron i została wydana w 2010 r. Cena 5.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]