pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pismo Święte dla dzieci. Dobry Bóg mówi do nas

Autor książki:

bp Antoni Długosz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 200x270 mm
EAN: 9788377976326
ISBN: 978-83-7797-632-6
Data: 2017-05-20
39.57  39.95  0.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Prawdziwy BESTSELLER wśród Biblii dla dzieci!
Prawie sto historii biblijnych opowiedzianych przez ulubionego Biskupa od dzieci Antoniego Długosza. Proste komentarze, odwołujące się do wyobraźni najmłodszych, sprawiają, że świat Biblii w sposób niemal naturalny staje się światem każdego dziecka.
Stworzenie świata, historie Noego, Dawida i Goliata, a także narodzenie Pana Jezusa, przypowieści i wiele innych wydarzeń Biskup Antoni celowo i konsekwentnie opisuje w czasie teraźniejszym, bo jak podkreśla: Bóg nadal pisze historię zbawienia na kanwie naszego życiorysu.
Doskonała pomoc dla rodziców i katechetów w niełatwym zadaniu wprowadzania dzieci w świat Biblii.
Bp Antoni Długosz sam o sobie mówi, że stara się być dziadkiem dzieci, by ich rodzicom pomagać w formacji religijnej. Podkreśla, że w posługiwaniu biskupim wypełnia wezwanie Pana Jezusa: Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie. Najmłodszym, z którymi się spotyka, często powtarza: Musimy pamiętać, że Bóg nas zawsze kocha, nawet gdy popełniamy błąd. Musimy być radosnymi ludźmi wierzącymi. I żeby dzieci nie kojarzyły księdza z nudą i smutkiem, ale z pogodą ducha, śpiewa, tańczy, nagrywa płyty, występuje w telewizji.

Książka "Pismo Święte dla dzieci. Dobry Bóg mówi do nas" - bp Antoni Długosz - oprawa twarda - Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2017 r. Cena 39.57 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]