pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Piotruś Pan

Autor książki:

James M. Barrie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 176x250 mm
EAN: 9788377914502
ISBN: 978-83-7791-450-2
Data: 2016-06-07
9.50  14.99  5.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Piotruś Pan należy do wąskiego kanonu najsłynniejszych bajek świata. Bajka została przetłumaczona i oddana po polsku pięknym, a zarazem pełnym życia językiem. Będzie brzmiała przyjaźnie przy czytaniu najmłodszym, a równocześnie z powodzeniem stanie się pierwszą lekturą dzieci zaczynających czytać.

Książka została bogato zilustrowana przez uwielbianego w Polsce i za granicą polskiego artystę Artura Piątka. Jego praca wyróżnia się świetnym warsztatem, a zarazem tryska radością i dobrymi emocjami.

Książki z serii "Klub Małych Czytelników" adresowane są do dzieci zaczynających samodzielnie czytać. W wieku 6-9 lat dzieci powinny czytać jak najwięcej, a ich lektury powinny być różnorodne, wciągające, pełne przygód i pozytywnych emocji. Książki z serii "Klub Małych Czytelników" spełniają te kryteria; staną się doskonałymi pierwszymi lekturami dla każdego dziecka. Napisane pięknym, przystępnym językiem, pełne ciepła i humoru, atrakcyjne dzięki wartkiej akcji i charyzmatycznym bohaterom, opatrzone pięknymi kolorowymi ilustracjami.

Książka "Piotruś Pan" - James M. Barrie - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2016 r. Cena 9.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
James M. Barrie - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Zbawcy książek. Już czytam! - okładka książki

Zbawcy książek. Już czytam!

Agnieszka Stelmaszyk
Produkty podobne:
Piotruś Pan - okładka książki

Piotruś Pan

James M. Barrie