pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pink Floyd. O krowach, świniach, małpach, robakach oraz wszystkich utworach Pink Floyd i Rogera Watersa

Autor książki:

Wiesław Weiss

Dane szczegółowe:
Wydawca: IN ROCK
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 648 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788360157886
ISBN: 978-83-6015-788-6
Data: 2015-02-16
42.14  59.90  17.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jaka nowa piosenka wzbogaciła w 2011 roku spektakl The Wall? Które nagranie Pink Floyd zostało użyte jako sygnał uruchomiający pojazd kosmiczny Mars Exploration Rover-B, wysłany kilka lat temu na Marsa? Kto na płycie The Dark Side Of The Moon zapowiadał lot British Airways numer 215 do Rzymu, Kairu i Lagos? W jakim utworze grupy Roger Waters nawiązał do filmu Andrzeja Wajdy Popiół i diament? I którą jej piosenkę kończył rechot kupionego w sklepie z zabawkami nakręcanego policjanta? Tylko w jednej książce można znaleźć odpowiedzi na te i setki podobnych pytań.

O krowach, świniach, małpach, robakach oraz wszystkich utworach Pink Floyd i Rogera Watersa to nie tylko zajmująca prezentacja całego dorobku legendarnej grupy i jej dawnego lidera, ale przede wszystkim zbiór nieznanych faktów, anegdot i relacji. Historia Pink Floyd i Rogera Watersa oparta w dużej części na rozmowach autora, znanego dziennikarza muzycznego Wiesława Weissa, z Rogerem Watersem, Davidem Gilmourem, Nickiem Masonem oraz ich licznymi współpracownikami, takimi jak Storm Thorgerson, zmarły niedawno autor okładek płyt Pink Floyd, Alan Parker i Gerald Scarfe, twórcy filmu The Wall, czy realizatorzy nagrań Alan Parsons i James Guthrie. Książka stanowi zmienioną, rozbudowaną m.in. o nowe rozdziały i zaktualizowaną wersję dwu wcześniejszych publikacji: O krowach, świniach robakach oraz wszystkich utworach Pink Floyd i Gry wojenne. O wszystkich solowych utworach Rogera Watersa.

Książka "Pink Floyd. O krowach, świniach, małpach, robakach oraz wszystkich utworach Pink Floyd i Rogera Watersa" - Wiesław Weiss - oprawa twarda - Wydawnictwo IN ROCK. Książka posiada 648 stron i została wydana w 2015 r. Cena 42.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]