pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Piłkarz, który nie chodzi na skróty. Autobiografia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 140x211 mm
EAN: 9788381350815
ISBN: 978-83-8135-081-5
Data: 2021-03-11
38.73 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Autobiografia jednego z najlepszych obrońców na świecie

Ta książka to coś więcej niż tylko autobiografia. Giorgio opowiada o Chiellinim, Chiellini odkrywa Giorgia. A dzieje się to w bardzo trudnym momencie życia piłkarza – w wieku 35 lat na początku najważniejszego sezonu w karierze zrywa więzadła krzyżowe. Dla wielu zawodników oznaczałoby to jedno: koniec kariery. Nie dla Giorgia!

W szczerej opowieści o sobie poznajemy Chielliniego nie tylko jako niezłomnego kapitana reprezentacji Włoch i Juventusu Turyn, krytycznie patrzącego na swoją drużynę i kolegów z boiska, ale przede wszystkim jako człowieka. Bo piłkarz chętnie dzieli się z czytelnikami zarówno błyskotliwymi refleksjami na temat sztuki obrony, jak i życia prywatnego. Stąd wiemy, jakim jest mężem, ojcem, synem i bratem.

Wybitny włoski piłkarz, zapamiętany przez wszystkich jako ten, którego Suarez ugryzł w ramię podczas Mistrzostw Świata w Brazylii, otwarcie mówi, że dla niego słabości są ważną częścią natury ludzkiej i należy nad nimi pracować. Chętnie opowiada również o tym, co go w życiu napędza, o sile i radości płynących z realizacji jego wielkich pasji – futbolu i matematyki, dzięki którym może chodzić własnymi ścieżkami.

Książka "Piłkarz, który nie chodzi na skróty. Autobiografia" - Giorgio Chiellini,Maurizio Crosetti - oprawa Twarda - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.73 zł. Zapraszamy na zakupy!