pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pieśń Zmiany Klimatu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Stowarzyszenie Gabriele-Wydawnictwo Słowo
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
EAN: 9783964462589
ISBN: 978-39-6446-258-9
Data: 2022-05-16
21.05  27.00  5.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nadszedł czas, w którym Wieczny Wszech - Jedyny przez swoją prorokinię i ambasadorkę, Gabriele, w potężnym objawieniu z czerwca 2019 r. przedstawia ogólny obraz czasów czasu, obrazując także obecny stan ziemi. Przytaczane są cierpienia i okrucieństwa, przestępstwo za przestępstwem, okropność za okropnością.

,,Gdzie podzieje się ta energia Gdzie podzieją się wszystkie te straszne i zabójcze energie - czytamy w objawieniu.

Dowiadujemy się, że zmiany klimatu, o któ­rych wszyscy mówią, to wypływ wszystkich tych energii. Można go porównać do pieśni, która ma wiele zwrotek, pieśni, która jest odzwierciedleniem wszystkich katastrofalnych zachowań człowieka:

,,Wszystko opiera się na energii! Wszelkie zadane przez wieki wieków - ziemi, przyrodzie, zwierzętom i roślinom, wodom płynącym i oce­anom, atmosferze i ludziom - cierpienie, okru­cieństwo wszystkie wykroczenia i przestępstwa, wszystko co nie zostało naprawione, jest nieod­pokutowaną energią ziemi, na ziemi i w powie­trzu. Nastąpi długi i mroczny ciąg oskarżenia, bo Ziemia jęczy, odkąd musi nosić ludzi...

Jednak Odwieczny powiedział również:

,,Ja, Który Jestem, czynię wszystko nowym.

Tak też po długim okresie ciemności stanie się na Ziemi coraz bardziej świetliście:

,,Ludzie Nowego Czasu odnajdą prawdziwego Boga w swoich kochających pokój istotach i na Nowej Ziemi zbudują królestwo pokoju pod zna­kiem Lilii - Sophii - czystości i wolności, miłości Bożej i braterskiej.

Książka "Pieśń Zmiany Klimatu" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Stowarzyszenie Gabriele- Słowo. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2022 r. Cena 21.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]