pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pieśń pustyni. Tom 1. Ostrze Erkal

Autor książki:

Grzegorz Wielgus

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 600 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788367545211
ISBN: 978-83-6754-521-1
Data: 2023-03-13
27.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Wychowana na pustyni Zirra nienawidzi Dominium równie mocno, co zbierania drogocennej rudy białopyłu pomiędzy wydmami, ale kiedy jej siostra zostaje porwana przez kult Wszechśmierci, bez namysłu rusza w pościg. Karamis, poszukiwany listem gończym kapitan, to człowiek, któremu Zirra nigdy by nie zaufała, ale wróg to niekiedy jedyny pewny sojusznik na szlaku.

Życie porucznika Staurosa przerywa kula z muszkietu, ale to dopiero początek jego drogi, która prowadzi do zapomnianej przez świat doliny, skrywającej niejedną tajemnicę. Astris, młoda dyplomatka zza morza, otrzymuje zadanie wykradzenia Widzącej Pustkę, tajemniczej księgi, skrywającej sekrety kultu Wszechśmierci.

Losy bohaterów powoli się splatają, gdy przeszłość, dotąd zakopana pod piaskami pustyni, zaczyna budzić się do życia. Szybko się okazuje, że niektóre rzeczy nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego - zwłaszcza gdy mogą wpaść w niepowołane ręce.

Grzegorz Wielgus rozpoczyna nową fenomenalną serię, tworząc unikalny świat pełen wyrazistych postaci, mrocznych intryg, pradawnych tajemnic i brutalnych pojedynków.

Książka "Pieśń pustyni. Tom 1. Ostrze Erkal" - Grzegorz Wielgus - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 600 stron i została wydana w 2023 r. Cena 27.92 zł. Zapraszamy na zakupy!