pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pieski Tereski / Kotki Dorotki. PAKIET

Autor książki:

Joanna Krzyżanek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Publicat
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 220x200 mm
EAN: 9788327103932
ISBN: 978-83-2710-393-2
Data: 2018-11-27
Cena wydawcy: 55.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Pieski Tereski
Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Pieskach Tereski, Panie Kratce, Poli i parasolce, Kameleonie Leonie i wielu, wielu innych...

Zastosowana w książce metoda CZYTANIA SYLABAMI jest jedną z najskuteczniejszych.

Każdą opowiastkę podzieliliśmy na sylaby i ubraliśmy w piękne ilustracje. Całość tworzy dzieło DOSKONAŁE do nauki czytania, nawet dla opornych Małych Czytaczy.

Z tą książką nauka czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!
Kotki Dorotki
Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Antku, Tosi i Niemotku, o Florentynie Pulę, o Kasi i małym kiciusiu, o niesfornych psach Gwidonie i Klopsie oraz o wielu, wielu innych bohaterach.

Duże litery, ciekawa historyjka i ciepłe, pełne humoru ilustracje rozbudzą w dziecku chęć SAMODZIELNEGO I UWAŻNEGO CZYTANIA. W każdej opowiastce zamieściliśmy kilka pytań. Jeśli dziecko odpowie na nie prawidłowo, to znaczy, że czyta lub słucha z uwagą.

Mali Czytacze i Słuchacze z pewnością pokochają tę książkę. Bo z nią nauka uważnego czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Książka "Pieski Tereski / Kotki Dorotki. PAKIET" - Joanna Krzyżanek - oprawa twarda - Wydawnictwo Publicat. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2018 r.