pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pielgrzym Śmierci

Autor książki:

Artur Kawka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Witold Gadowski
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 539 s.
Wymiar: 145x200 mm
EAN: 9788395303791
ISBN: 978-83-953037-9-1
Data: 2021-11-24
45.62  49.00  3.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj historię inspirowaną realnymi wydarzeniami. Jeśli tak chaotyczne państwo jak ZSRR posiada tak znaczny arsenał jądrowy to nietrudno o to by śmiercionośna broń wpadła w ręce terrorystów.

Czy rzeczywiście wiemy, jaki był los radzieckich głowic nuklearnych Czy część wpadła w niepowołane ręce Jak naprawdę działają terroryści Co o tym wiedzą polskie służby specjalne To pytania trudne a konkretną odpowiedź na nie można by przepłacić życiem. Konwencja fikcji literackiej pozwala na opowiedzenie (między wierszami) o sprawach o których trudno (lub niebezpiecznie ) mówić operując rzeczywistymi zdarzeniami i osobami. Uważny czytelnik dostrzeże jednak wiele treści przypominających realne zdarzenia, zjawiska i problemy współczesnego świata takie jak: międzynarodowy terroryzm czy ciemne interesy służ... W Hiszpanii, niedaleko Barcelony dochodzi do wypadku drogowego, w wyniku którego ginie kierowca samochodu osobowego. Przybyła policja odnajduje w samochodzie denata broń, torby wypełnione pieniędzmi i aparat telefoniczny, na którego ktoś próbuję się bezskutecznie dodzwonić. W ten sposób policja trafia na trop narkotykowych przemytników. Jeden z nich (Polak) po aresztowaniu decyduje się współpracować z organami ścigania. Naprowadza hiszpańskich śledczych na przerażającą wiedzę o kazachskim arsenale jądrowym, który może trafić w ręce ISIS... Wszystkie służby światowych mocarstw zostają postawione w stan gotowości, ktoś z najbogatszych ludzi na świecie chce zapłacić za śmiercionośną broń, zaczyna się gra z czasem

Książka "Pielgrzym Śmierci" - Artur Kawka - oprawa miękka - Wydawnictwo Witold Gadowski. Książka posiada 539 stron i została wydana w 2021 r. Cena 45.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]