pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Piękny jest Bóg, a Ty?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Apostolicum
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
EAN: 9788370319281
ISBN: 978-83-7031-928-1
Data: 2019-07-01
Cena wydawcy: 11.99 złpozycja niedostępna

Piękny jest Bóg, a Ty? - ks. Zbigniew Kucharski - opis książki:

Publikacja "Piękny jest Bóg" zawiera spisane konferencje o błogosławionej Karolinie, które zostały wygłoszone i nagrane w sanktuarium w Zabawie.

Konferencje zawarte w książce są wynikiem kilkuletniego studium przez autora osoby i życia bł. Karoliny z udziałem ekspertów z różnych dziedzin.

Stulecie męczeńskiej śmierci bł. Karoliny jest okazją, aby poznać lub odkryć na nowo tę wyjątkową postać szesnastoletniej dziewczyny, która w obronie swojej wolności i godności stoczyła heroiczną walkę z rosyjskim żołnierzem. To właśnie 18 listopada 1914 r. – kiedy tak wiele osób zawiodło, ulegając złu, Karolina odniosła zwycięstwo, które było uwieńczeniem jej dotychczasowego pięknego i szlachetnego życia.

Serdecznie zapraszam do lektury niniejszej publikacji, która jest formą książkową wygłoszonych konferencji zapisanych na płycie pt. "Piękny jest Bóg" w sanktuarium w Zabawie, przez ks. Zbigniewa Kucharskiego, asystenta generalnego KSM w Polsce. Celem publikacji jest ukazanie pogłębionego przesłania płynącego z życia Karoliny, świadectwa jej apostolskiego zaangażowania oraz potrzebnego wzorca dla współczesnej młodzieży.

Zapraszam tych, którzy nie znają bł. Karoliny, aby poprzez te publikację poznali „Kwiat Polskiej Ziemi”, a tych, którzy już ją znają, aby się z nią zaprzyjaźnili i ponownie pielgrzymowali do jej sanktuarium i dotknęli śladów na jej szlaku męczeństwa.

ks. Zbigniew Szostak Kustosz Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie

Książka „Piękny jest Bóg, a Ty?” - oprawa miękka - Wydawnictwo Apostolicum.

Książka posiada 64 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Piękny jest Bóg, a Ty?"
Produkty podobne: