pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Piękne kłamstwa. Mroczna seria

Autor książki:

Lisa Unger

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAB
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788377479278
ISBN: 978-83-7747-927-8
Data: 2013-08-09
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Piękne kłamstwa to z pozoru lekka powieść kryminalna. Jednak porusza bardzo ważny problem społeczny, jakim jest ingerencja osób trzecich w sprawy związane z przemocą domową. Jak daleko można się posunąć, aby wymierzyć sprawiedliwość I czy samo podejrzenie przemocy domowej jest już podstawą do tego, żeby podejmować działania Zwłaszcza nie do końca zgodne z prawem Trzydziestoletnia Ridley Jones osiągnęła wszystko, do czego w życiu dążyła - ustatkowała się, zdobyła świetną pracę, ma kochających i wspierających ją rodziców. Pewnego dnia ratuje przed wypadkiem małego chłopca, a jej zdjęcie trafia do gazet. Okazuje się jednak, że nawet dobre uczynki mają swoją cenę. Kilka dni później Ridley dostaje wiadomość, która rozpoczyna się od tajemniczych słów: ,,Czy jesteś moją córką, a jej nadawca podaje się za prawdziwego ojca Jones.

Żeby rozwiązać tę zagadkę, Ridley musi zmierzyć się z własną przeszłością i sięgnąć pamięcią do najdalszych lat. Sprawa okazuje się jednak o wiele bardziej skomplikowana i mroczna - jednym pytaniem Ridley zakwestionuje swoje dotychczasowe życie.

Czy to możliwe, by cały świat okazał się kłamstwem Doskonały nastrój, postaci w których rozpoznać możemy siebie, fabuła, w której ledwie wyczuwalne napięcie nagle narasta i atakuje czytelnika z siłą wodospadu... palce lizać.

Chicago Tribune

Książka "Piękne kłamstwa. Mroczna seria" - Lisa Unger - oprawa miękka - Wydawnictwo WAB. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2013 r.