pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pięćdziesiąt twarzy Greya (kieszonkowe)

Autor książki:

EL James

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 602 s.
Wymiar: 115x190 mm
EAN: 9788381108850
ISBN: 978-83-8110-885-0
Data: 2019-10-07
12.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.
Plan spala jednak na panewce, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.
W tym miejscu kończy się „disneyowskie” love story, choć młodziutka, niedoświadczona dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?

Książka "Pięćdziesiąt twarzy Greya (kieszonkowe)" - EL James - oprawa Miękka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 602 stron i została wydana w 2019 r. Cena 12.62 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]