pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pięć królestw. Tom 3. Strażnicy Kryształów

Autor książki:

Brandon Mull

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788328114401
ISBN: 978-83-2811-440-1
Data: 2016-05-16
Cena wydawcy: 39.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kolejny, wyczekiwany tom popularnej serii autora bestsellerowego "Baśnioboru". Cole Randolph wciąż nie może uwierzyć w to, jak bardzo jego życie stanęło na głowie. Uwięziony w dziwnym świecie daleko od domu, odnalazł swego przyjaciela Daltona i przetrwał wizytę w dwóch pierwszych królestwach Obrzeży, ale nic nie przygotowało go na magnetyczne szosy Zeropolis i roboty, które polują na zbiegów.

Rząd Zeropolis, kierowany przez Abrama Trencha - jedynego wielkiego formistę, który pozostał lojalny złemu najwyższemu królowi - wykorzystuje zaawansowaną technologię, by kontrolować swych obywateli. Na szczęście tamtejszy ruch oporu wspierają Strażnicy Kryształów - grupa młodych buntowników dysponujących niezwykłym uzbrojeniem.

Cole i Dalton, uciekając przed tajną policją najwyższego króla, chcą znaleźć resztę zaginionych przyjaciół i pomóc Mirze w odnalezieniu siostry, Konstancji. Ale gdy wrogowie bezlitośnie rozmontowują ruch oporu, Cole ma coraz mniej czasu na obnażenie tajemnic zeropolitańskiego rządu i odkrycie, kto pomógł najwyższemu królowi wykraść moce córkom.

Książka "Pięć królestw. Tom 3. Strażnicy Kryształów" - Brandon Mull - oprawa miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2016 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]