pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Piąty anioł

Autor książki:

Bartosz Grykowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Supernowa
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788370541941
ISBN: 978-83-7054-194-1
Data: 2006-01-10
18.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

ZAPOWIADANY OD STULECI KONIEC ŚWIATA WRESZCIE NADSZEDŁ.
Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie trwać przez pokolenia. Kolejne spadające na ludzkość plagi zbierają śmiertelne żniwo. Po każdej z nich nadchodzi okres złudnego spokoju - stanowiącego tylko ciszę przed burzą - przed kataklizmem jeszcze straszliwszym od poprzedniego.
Zmieniło się niemal wszystko - z wyjątkiem ludzi.
Kolejne znaki wskazują, że kres jest już bliski, ale zdrada, chciwość i pycha wciąż panują, a możni prowadzą swoje gry... i nie dostrzegają, że ani bogactwo, ani władza nie zdołają ich ocalić.
Czternastowieczna Francja pogrążona jest w chaosie. Na dwór królewski, gdzie popełnione zostają tajemnicze zbrodnie, przybywa inkwizytor Jerome.
GDY ZATRĄBIŁ PIĄTY ANIOŁ, GWIAZDA OTWORZYŁA STUDNIĘ CZELUŚCI.
Francja, rok 1330, szóste dziesięciolecie wypełniania się objawień świętego Jana. Królestwo francuskie rozdzierane jest przez konflikty między szalonym królem, arystokracją, Kościołem, templariuszami i coraz liczniejszymi heretykami. Strach i rozpacz ogarnia ludzkość, budzą się mroczne siły, których nie sposób objąć rozumem.
Król z obawy przed wrogami musi uchodzić z Paryża. Za tymczasową siedzibę obiera Soissons, które pod jego rządami zmienia się w ponure, niebezpieczne miasto, przeżarte korupcją i zepsuciem. Inkwizytor Jerome próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa popełnionego w najbliższym otoczeniu króla. W tym śledztwie wielka polityka zderzy się z życiem zwykłych ludzi, a doświadczony śledczy będzie musiał stawić czoła demonom swojej przeszłości

Książka "Piąty anioł" - Bartosz Grykowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Supernowa. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2007 r. Cena 18.66 zł. Zapraszamy na zakupy!