pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pętla

Autor książki:

Kamil Staniszek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vesper
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788377313992
ISBN: 978-83-7731-399-2
Data: 2021-11-22
31.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Rafał po rozstaniu z Martą traci sens życia i podejmuje próbę samobójczą. Z depresji próbuje wyciągnąć go babcia, którą odwiedza w Pogorzelisku, zapadłej wsi na Lubelszczyźnie, gdzie jako dziecko spędzał wakacje. Bardzo szybko okazuje się, że sielska atmosfera z pozoru prostszego życia skrywa jeszcze większe koszmary niż te, przed którymi uciekał. Rafał zaczyna balansować na granicy rzeczywistości i przerażających wizji, zrodzonych w jego udręczonym umyśle. Ta pozornie beztroska wieś staje się miejscem coraz dziwniejszych zdarzeń, przemieniających narastający niepokój w paniczny strach. Wkrótce demony, przebudzone w zapadłej i wyludnionej wsi, zaczynają wkraczać w życie Marty, dawnej ukochanej Rafała. Coraz brutalniej i z coraz większą bezwzględnością.

Pętla to wciągająca powieść pełna tajemnic i mroku. Napisana z niezwykłą lekkością i swobodą, miejscami przesycona jest gorzką ironią i poczuciem humoru, właściwymi dla oryginalnego stylu Kamila Staniszka.

Kamil Staniszek - dziennikarz, pisarz, publicysta, wydawca gazety regionalnej Kurier Południowy oraz portalu informacyjnego Piaseczno NEWS.pl. Debiutował w 2001 roku opowiadaniem Gracz w Nowej Fantastyce. Autor dwóch powieści kryminalnych: Kocia morda oraz Zemsta ma smak czerwieni. Wielki pasjonat muzyki metalowej, o której od lat pisze pod pseudonimem Maria Konopnicka.

Książka "Pętla" - Kamil Staniszek - oprawa twarda - Wydawnictwo Vesper. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.