pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Pełnymi garściami. Historia o tym, jak można nie mieć prawie nic i mieć wszystko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366061675
ISBN: 978-83-6606-167-5
Data: 2019-03-26
18.99  29.90  10.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pełnymi garściami. Historia o tym, jak można nie mieć prawie nic i mieć wszystko - Barbara Turek, Dominika Frydrych - opis książki:

85% niepełnosprawności BASI TUREK oznacza 100% zależności od drugiego człowieka. Czy tak można żyć? Można! I to jak!
Dla swoich rodziców okazała się wielkim zaskoczeniem - po jej narodzinach lekarze postawili diagnozę: córka nie będzie chodzić, mówić, widzieć ani słyszeć.

Do pracy nad Basią zabrały się aż dwie matki: biologiczna i Matka Boska. Dzięki nim zaczęła stawiać pierwsze kroki i składać słowa, jednak tragiczna w skutkach operacja okaleczyła ją na dobre. Mimo wszystko Basia poszła na całość: wyprowadziła się z domu, zamieszkała w akademiku. Nie mogła zostać księdzem, ale została coachem. Przez tydzień była nawet celebrytką. Postanowiła odwiedzić papieża Franciszka i pojechała autostopem. Potrafi czerpać z każdej chwili to, co najpiękniejsze. Ile się da i pełnymi garściami.

Basia udowadnia, że wiara to nie tylko teoria czy hobby, a Boga można odnaleźć w każdym spotkanym człowieku. Nic nie odda jej sposobu opowiadania własnych kosmicznych przygód, ale ta książka może zachęcić do poznania Baśki osobiście. Bo warto!
Jasiek Mela, podróżnik i działacz społeczny

Książka „Pełnymi garściami. Historia o tym, jak można nie mieć prawie nic i mieć wszystko” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Esprit.

Książka posiada 272 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Pełnymi garściami. Historia o tym, jak można nie mieć prawie nic i..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Służyć z radością - okładka książki
Służyć z radością praca zbiorowa
Produkty podobne:
Uzdrowił mnie Jan Paweł II - okładka książki
Uzdrowił mnie Jan Paweł II Paweł Żuchowski