pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pax. Droga do domu. Tom 2

Autor książki:

Sara Pennypacker

Dane szczegółowe:
Wydawca: IUVI
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 135x204 mm
EAN: 9788379660742
ISBN: 978-83-7966-074-2
Data: 2021-10-20
27.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Niezwykła opowieść o rodzinach z wyboru i uzdrawiającej mocy miłości. Minął rok, odkąd Peter i jego przyjaciel, lis o imieniu Pax, widzieli się po raz ostatni. Kiedyś nierozłączni, teraz żyją osobno. U obu zaszły wielkie zmiany. Pax i jego partnerka powitali szczenięta, które muszą chronić w świecie pełnym zagrożeń. Peter zaś dręczony poczuciem winy i samotnością odchodzi od Voli, kiedy ta oferuje mu dom. Postanawia dołączyć do grupy entuzjastów, których celem jest zaleczenie ran zadanych przyrodzie przez zarażonych wojną ludzi. Gdy jedno ze szczeniąt Paxa zapada na ciężką chorobę, lis zwraca się do jedynego człowieka, któremu może zaufać. I chociaż Peter bardzo się stara otoczyć zranione serce twardą skorupą, ciepłe uczucia i tak znajdują do niego drogę.

Chłopiec i lis wyruszają w drogę do domu, podczas której pomagają zdrowieć sobie nawzajem.

Sara Pennypacker
Autorka "Paxa" - książki, która trafiła na szczyt listy bestsellerów "New York Timesa" - oraz powieści "Realny świat", a także innych uhonorowanych licznymi nagrodami tytułów dla młodego czytelnika, m.in. serii o Klementynce i Waylonie.

Dzieli czas między Massachusetts a Florydę. Znajdziesz ją na:
www.sarapennypacker.com.

Jon Klassen
Dorastał w Kanadzie, obecnie mieszka w Los Angeles. Jest autorem i ilustratorem kilku książek z listy bestsellerów "New York Timesa", m.in. "Gdzie jest moja czapeczka?", za którą otrzymał Medal Caldecotta. "Extra Yarn" Maca Barnetta z ilustracjami Jona zdobyło nagrodę "Boston Globe" Horn Book Award. Znajdziesz go na: burstofbeaden.com.

"PAX" podbił serca tysięcy czytelników w Polsce i na całym świecie!
Książka Roku 2016 portalu Lubimy Czytać.pl w kategorii Literatura Dziecięca Najlepsza Książka Roku 2016 portalu Granice.pl w kategorii Dla Młodzieży Nagroda Rodziców 2017 w konkursie Zabawka Roku portalu Zabawkowicz.pl Nagroda Główna w konkursie Komitetu Ochrony Praw Dziecka "Świat Przyjazny Dziecku" w kategorii Książki dla Dzieci 5-14 lat
"Pax" to świetna książka i kolejny kamień milowy w literaturze dla dzieci.

-Mirosława Kamińska, redaktorka magazynu "Angorka"
Powiem krótko: "Pax" to arcydzieło.

- Katherine Applegate, autorka książki Jedyny i niepowtarzalny Ivan

Książka "Pax. Droga do domu. Tom 2" - Sara Pennypacker - oprawa Miękka - Wydawnictwo IUVI. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.