pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Patron dobrej spowiedzi. Święty Gerard
Tytuł książki:

Patron dobrej spowiedzi. Święty Gerard

Autor książki:

Piotr Koźlak CSsR

Dane szczegółowe:
Wydawca: Homo Dei
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 120x170 mm
EAN: 9788364451218
ISBN: 978-83-6445-121-8
Data: 2015-04-29
9.54  12.00  2.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Oddajemy do rąk Czytelników książkę, która, mamy nadzieję, okaże się pomocna wszystkim poszukującym drogi do nawrócenia i pojednania się z Bogiem w sakramencie pokuty. Jest on nierzadko odczuwany jako najtrudniejszy z sakramentów, gdy ogarniają nas lęk i wstyd przed wyznaniem grzechów i czujemy, że obietnica poprawy życia znów może okazać się daremna. Dlatego warto przy tym uciec się do pomocy wielkiego orędownika spowiadających się i patrona dobrej spowiedzi, św. Gerarda Majelli, brata ze Zgromadzenia Redemptorystów. Bardzo wielu ludzi doświadczyło i wciąż doświadcza jego cudownego wstawiennictwa. Wśród nich możemy
znaleźć się również my i nasi bliscy!
Nierzadko, gdy czujemy, że potrzebujemy oczyszczenia w sakramencie spowiedzi, powstrzymują nas też rozmaite wątpliwości i niepewność co do konkretnych sytuacji czy postaw - są czy nie są one grzechem? Jak i kiedy się z nich spowiadać? Komu potrzebna jest spowiedź generalna, a kto i z jakiego powodu nie może otrzymać rozgrzeszenia? Wychodząc naprzeciw tym pytaniom, w książce staramy się wyjaśnić najczęstsze i najbardziej problematyczne kwestie, a także pomóc w przygotowaniu się do spowiedzi poprzez starannie dobrane rachunki sumienia - tak klasyczne, jak i dopasowane do potrzeb współczesności. Całości dopełniają modlitwy służące zarówno bezpośredniemu przygotowaniu się do spowiedzi czy też prośbie o nawrócenie (szczególnie nowenna do św. Gerarda), jak również odprawieniu zadanej pokuty oraz pogłębieniu życia wiarą, aby sakrament pojednania przynosił w naszym życiu coraz wspanialsze owoce.

Książka "Patron dobrej spowiedzi. Święty Gerard" - Piotr Koźlak CSsR - oprawa miękka - Wydawnictwo Homo Dei. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2014 r. Cena 9.54 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Piotr Koźlak CSsR - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: